eternal fury

Eternal Fury Hakkında

Online Browser ARPG oyunu Eternal Fury nasıl bir oyun ve kimlere hitap ettiğiyle alakalı inceleme yazısı!

Eternal Fury, tarayıcı ve mobil cihazlar üzerinden oynanabilen bir Online ARPG oyunudur. Flash Player desteğinin de kalkmasıyla sekteye uğrayan Browser oyunlar, böyle kaliteli oyunlarla hâlâ devam ediyor. Bilgisayar başında çok fazla vaktinizi harcamadan, arkaplanda biraz göz atarak ve en iyi yanı Browser üzerinden oynayabileceğiniz ARPG oyunu arıyorsanız Eternal Fury oyununa bir göz atmanızda fayda var.

Bu oyunun nasıl oynandığını, ne tarz bir oyun olduğunu ve kimlere hitap edeceğini yazının devamında anlatıyorum!

Eternal Fury

Eternal Fury benzeri oyunlar aslında çok fazla ve Türkiye’de de hatrı sayılır bir oyuncu kitlesi mevcut. Geçmişte Kıyamet Savaşçıları vardı, bugün Legend Online, Wartune, Dragon Awaken gibi oyunlar var.

Browser oyun geliştiricileri şu an için mobil cihazlara ağırlık verseler de, aktif olarak tarayıcılardaki MMORPG ve ARPG oyunlarına destek vermeyi sürdürüyorlar. Hatta birçok Online Browser oyun, mobil uygulamasını da geliştirdi ve App Store, Google Play Store gibi mağazalardan da erişilebilir oldu.

Aktif olarak güncelleme alan ve sık sık yeni özellikler eklenen oyunlardan birisi de şu an size anlattığım Online Browser ARPG oyunu. Bu oyunu da isterseniz telefonunuza indirerek oynayabilirsiniz.

Eternal Fury Nasıl Bir Oyun?

Eternal Fury, HTML5 ile geliştirilmiş bir Browser Online oyun olduğu için günümüz grafiklerine ayak uydurabilmiş değil. Grafik takıntısı olmayan ancak renkli oyunları sevenler için birebir diyebilirim. Aşağıdaki ekran görüntüsünden de bunu anlayabilirsiniz.

eternal fury türkçe

Eternal Fury

Browser ARPG oyunların hepsi birbirine oldukça benziyor. Hem görsel hem de oynanış anlamında. Bu oyunların bir çoğu Pay to Win oluyor ve PvP yapmak ücretsiz bir oyuncu olarak neredeyse imkânsız oluyor. Peki bu oyunda durum nedir? Bu oyun Pay to Win mi?

Eternal Fury Pay to Win Mi?

Ne yazık ki, Eternal Fury p2w bir oyun. Hemen hemen tüm Browser MMORPG ve ARPG’lerde olduğu gibi, bu oyun da sık sık yükleme yapmanız ve karşılığında bonus eşyalar almanızı teşvik ediyor. Oyunda nereye giderseniz gidin, karşınıza sürekli “VIP Satın al” “Ödeme Bonusu Al” gibi ikonlar gelecektir.

Pay to Win olmayan mobil oyunlar konusunda size daha önce bir makale hazırlamıştım. Ücretsiz olarak sunulan oyunlarda Pay to Win olmama gibi bir ihtimal ne yazık ki çok düşük, size bu durumdan bahsettiğim yazıyı mutlaka okuyun.

Eternal Fury Oynanır Mı?

Sadece PvE yaparım, başkalarına karışmam diyorsanız bir şans tanıyabilirsiniz. Çünkü yalnızca bu şekilde oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Ya da, bu oyuna para yatıracağım, sıralamada yükselecek ve dereceler elde edeceğim diyorsanız da deneyebilirsiniz. Bu şekilde oyundan daha fazla zevk alabilirsiniz çünkü oyunun ana teması PvP savaşları üzerine kurulu.

Kısacası, gerçekten eğlenceli olan ancak Pay to Win olduğu için biraz can sıkan Eternal Fury, Browser’da oynanayabilecek en iyi ARPG oyunlarından biridir.

Siz Eternal Fury hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oynamaya değer bir oyun mu? Düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Paylaş

Bir Ping

  1. Pingback: Browser Strateji Oyunları (2021) - MMORPG ve Korku Filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.