dragon nest mobile türkiye

Dragon Nest Mobile Türkiye Açıldı

Dragon Nest Mobile Private Server arayanlar için şiddetle önerdiğim Dragon Nest Mobile Türkiye hakkında bir şeyler karaladım.

Dragon Nest Mobile, popüler PC MMORPG oyunu olan Dragon Nest’in mobil versiyonudur. Daha önce birkaç defa açılma girişiminde bulunulan oyun, bu sefer uzun soluklu olarak siz sevenleriyle buluşacak. 21.09.2020 tarihinde sabah saatlerinde “İstiklal” sunucusuyla açılan Dragon Nest Mobile Türkiye, şu an için yüzlerce veya binlerce oyuncuya ev sahipliği yapmıyor ancak ilgili yönetimi ve oyuna bağlı oyuncuları sayesinde yüksek oyuncu sayısına ulaşacaktır diye düşünüyorum.

Siz de Dragon Nest Mobile oynamayı özlediyseniz, yazının sonunda verdiğim bağlantılardan oyuna kaydolabilir ve oyunu indirebilirsiniz. Dilerseniz önce size oyundan biraz bahsedeyim.

Dragon Nest Mobile Türkiye Hakkında

Dragon Nest Mobile Türkiye, orijinal oyunla tamamen aynı olan ve Türk yetkililer tarafından yönetilen bir mobil MMORPG. Oyunu ister daha önce deneyimlemiş olun, ister yeni oyuncu olun. Her halükârda iyi bir karaktere sahip olabilirsiniz.

Dragon Nest Mobile oyununda para harcayarak elde ettiğiniz her şeyi oynayarak da kazanabilirsiniz. Mobil MMORPG oyunlar arasında p2w meselesi çok tartışılır. Hatta geçenlerde yazdığım şöyle bir yazı vardı: https://enestalha.com/p2w-olmayan-mobil-oyunlar-var-mi/

Dragon Nest Mobile p2w mi diye merak edenlere buradan cevap vermiş olalım. Oyun p2w değil. Eğer yeni oyuncuysanız, tek kaybınız deneyimsizlik olur çünkü oyunu önceden de oynayan çok fazla insan var ve almış başlarını gidiyorlar. Siz de bir an önce oyunu indirin ve onlara katılın.

Oyunun topluluğu çok yardımsever ve sorduğunuz sorulara iyi ve anlaşılır bir şekilde cevap veriyorlar. Aynı şekilde oyunun yöneticisi de özelden sorduklarınıza yanıt veriyor. Şimdilik bu konuda her şey yolunda gibi gözüküyor.

Dragon Nest Mobile private server arayanlara şiddetle öneririm. Şimdi oyuna kaydolma ve indirme bağlantılarını sizinle paylaşacağım.

Dragon Nest Mobile Türkiye Nasıl İndirilir?

Dragon Nest Mobile Türkiye, Google Play Store’un iade politikası sebebiyle mağazada yer almayacak. Oyunu, oyunun internet sitesi üzerinden indirebilirsiniz. Önce internet sitelerinden kaydolmanız gerekiyor. Adım adım hepsine bakalım.

Oyunu aktif olarak oynuyorum ve oynamaya da devam edeceğim. Oyun hakkında merak ettiğiniz her şeyi yorum olarak sorabilir veya oyunun Discord sunucusuna katılabilirsiniz. Dragon Nest Mobile Discord sunucusuna ise https://discord.gg/ha8mgSw buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

2 Yorum

  1. İlhan Cevapla

    DN mobile indirdim dosyanın her yerine baktım fakat neye tıklayıp oyunu başlayacağımı bulamadım yardımcı olur musun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.