devil-hunter-eternal-war

Devil Hunter: Eternal War İncelemesi (Yeni Mobil MMORPG)

Yeni Mobil MMORPG Devil Hunter: Eternal War nasıl bir oyun? Devil Hunter Eternal War inceleme yazısı ve hakkında bazı bilgiler!

Devil Hunter Eternal War, Avrupa’da bugün akşam saatlerinde açılması planlanan yeni bir mobil MMORPG oyunudur. Century Game’in açıklamalarına göre, oyuna 1 milyondan fazla beta başvurusu geldi ve oyuncuların bu yeni mobil MMORPG oyunundan beklentileri çok büyük. Oyun çıkmadan önce merak ettiklerinize cevap bulabilin diye bu yazıyı hazırlamayı uygun gördük. Dilerseniz Devil Hunter Eternal War inceleme yazımıza geçelim.

Devil Hunter: Eternal War Geliyor!

Her zaman olduğu gibi yine bir Asya MMORPG oyunu olduğunu anlamak çok zor değil. Her şeyden önce bunu bilmek gerekir.

Devil Hunter’da, oyuncuların keşfetmesini bekleyen tonlarca özellik var. Sadece PvE ya da sadece PvP odaklı bir oyun değil. İkisi için de yapabileceğiniz bir dolu fonksiyonu mevcut.

Son yıllarda çıkan mobil MMORPG oyunlarıyla kıyasladığımızda, bu oyunun grafiklerinin ortalama seviyelerde olduğunu da söylemek mümkün.

Devil Hunter‘da daha önceki mobil MMORPG oyunlarında pek tanıdık olmadığımız bir şey var. Oyunun hikayesi ve bazı karakterler Çin efsanelerine dayanıyor. Örneğin Sun Wukong. Oyun içerisinde daha tonla böyle efsanevi karakter mevcut.

Bu oyunda Boss Fight’lar çok eğlenceli ancak sizi memnun etmeyecek bir şey var, otomatik savaş özelliği sayesinde kolayca öldürebilirsiniz. 🙂

Çoğu mobil MMORPG oyununda olduğu gibi bunda da günlük, haftalık giriş ödülleri var ve oldukça zengin ödüller sunuyor. Hiç para harcamadan oyunun bu tarz etkinliklerinden çok değerli hediyeler elde edebilirsiniz. Birkaç saatlik oyun deneyiminden oyunun P2W olmadığı çıkarımına vardık ancak oyun tamamen açıldığında her şey değişebilir.

Devil Hunter İncelemesi

Devil Hunter İncelemesi

Devil Hunter: Eternal War Hakkında

Yazının en başında söylediğimiz gibi, oyun sizi her gün saatlerce meşgul edebilecek kadar fazla içeriğe sahip. Oyunun başından itibaren; hikaye, zindan, günlük görev ve daha nice şeylerle meşgul olabilir ve eğlenebilirsiniz.

Oyunun başında 1 vs. 1 PvP moduna sahip olacaksınız. Bu elbette çok basit görünebilir ancak ilerleyen seviyelere kadar sizi meşgul edecektir ve PvP sistemini tanıyabilmeniz için büyük bir şanstır.

Devil Hunter Eternal War inceleme yazımızın sonlarına yaklaşırken şunu da belirtelim. Oyun henüz Tam Sürüm olarak çıkmadı ve şu sıralar yayınlanmasını bekliyoruz. Bu sebeple oyunun içeriği yukarıda anlattıklarımızdan farklı olarak çıkış yapabilir. Bunun bilincinde olun lütfen.

Devil Hunter Türkçe Mi?

Oyunda şimdilik Türkçe dil seçeneği bulunmayacak ancak gelecekte neler olur bilemeyiz. Türk oyuncular çoğunlukta olursa, muhtemelen oyuna Türkçe dil de eklenecektir. Yine de merak edenler için belirtelim. Devil Hunter Türkçe değil.

Siz Devil Hunter Eternal War hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni Mobil MMORPG oyunları arasında sizce bir yer edinebilir mi? Önümüzdeki haftalarda daha fazla Mobil MMORPG’nin çıkması bekleniyor. O zaman bu oyunun tam olarak akıbeti belli oluyor.

Aşağıdaki videodan yeni mobil MMORPG hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve bağlantıları kullanarak oyuna kaydolabilirsiniz.

Devil Hunter Google Play Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yakın zamanda çıkması beklenen yeni mobil MMORPG oyunu Bless Mobile hakkında da bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayın.

Bir Ping

  1. Pingback: Mobil MMORPG Tavsiyeleri (2020) - Enes Talha - Kült İçerik Üreticisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.