catalyst-black-incelemesi

Catalyst Black İncelemesi

Mobil cihazları kasıp kavuran ve en popüler mobil MOBA oyunu Vainglory'nin kapanmasının ardından Super Evil Megacorp'un yeni oyunu görücüye çıktı.

Catalyst Black, Super Evil Megacorp tarafından geliştirilen ve yayınlanan takım tabanlı bir nişancı oyunudur.

Super Evil Megacorp şirketi, bu oyuna yoğunlaşmak için Vainglory’nin fişini çekmişti. Peki buna değdi mi? Catalyst Black hakkında merak ettiğiniz her şey burada!

Catalyst Black Hakkında

Catalyst Black, 2020 yılında geliştirilmeye başlanan ve hâlâ geliştirilme sürecinde olan bir oyun. Oyunu, doğrudan Google Play Store üzerinden indirmek mümkün değil. “Secret Service Program” adını verdikleri bir program ile oyuncuları davet ediyorlar ve kabul edilirseniz oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. (Uzun bir zamandır betaya yeni oyuncu almıyorlar.)

Öte yandan, oyunu diğer yollarla (APK) indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Nasıl indireceğiniz konusunu en altta anlatacağım.

Mobil cihazlarda oynanan en iyi MOBA oyunu Vainglory’nin geliştiricileri tarafından hazırlandığı için beklentiniz yüksek olabilir. Olsun da zaten.

Catalyst Black, oldukça yenilikçi ve diğer mobil oyunlara pek benzemeyen tarzda bir oyun.

Catalyst Black Modlar

Oyunda Slayer, Capture The Flag, Eventide ve Flag Hunters modları mevcut.

  • Slayer modu, 10v10 oynanılan ve oldukça hızlı bir şekilde başlayıp biten standart mod.
  • Capture The Flag ve Flag Hunters ise belli periyotlarda açılan modlardır. Haritanın belli bölgelerindeki yaratıkları öldürerek bayrak düşürüyorsunuz ve en çok bayrağı takım olarak sahiplenmeye çalışıyorsunuz.
  • Eventide, oldukça uzun süren ve oyunda yeni eşyalar kazanmak için en çok tercih edilen oyun modu.
catalyst-black-indir

Catalyst Black İncelemesi

Catalyst Black İncelemesi

Oyunu bir süredir oynuyorum. Oyuncu sayısı bir hayli yüksek ancak yeni oyuncu alınmadığı için başlarda genellikle botlar ile oynuyorsunuz.

Super Evil Megacorp’un Vainglory ile başarısını zaten biliyorduk. Şimdi Catalyst Black ile bunu sürdürmeyi planlıyorlar ve bence başaracaklar.

Oyun haritasına girdiğinizde, ilk fark edeceğiniz şey atmosferin, animasyonların ve grafiklerin çok kaliteli ve gerçekçi olduğu olacak.

Oyun, ekip çalışmasına önem veriyor ve genel olarak takımda bir kişinin eksik olması, takımın yüksek ihtimalle kaybedeceği anlamına geliyor.

Oynanışı çok rahat ve kolay olması sebebiyle oynanırken zorlanmayacağınız bir oyun olan Catalyst Black, hemen hemen tüm telefonlarda oynanılabilecek kadar hafif olan bir oyun.

Farklı bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler mutlaka bu oyunu denemeli! Peki Catalyst Black oynamak isteyenler nasıl oynayabilir? Hemen aşağıdaki rehberi takip ederek indirebilirsiniz.

Catalyst Black İndir (Nasıl İndirilir?)

Catalyst Black’i Android cihazlarda oynayabilmek için buraya tıklayarak mağazayı ziyaret edebilir ve doğrudan indirebilirsiniz.

“Bu uygulama cihazınızda kullanılamıyor” uyarısı ile karşılaşıyorsanız, APKPure uygulamasını telefonunuza indirin ve kayıt olun.

Programa giriş yaptıktan sonra arama bölümüne “Catalyst Black” yazın ve oyunu bulun.

Oyunu indir butonuna basarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Catalyst Black Türkçe

İlk çıktığı zaman yalnızca İngilizce dili bulunan oyunu şimdi tamamen Türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz. Türkçe ve MOBA benzeri oyunlar arayanlar için çok iyi bir fırsat. Mutlaka değerlendirmenizi öneririm.

Paylaş

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.