bee network

Bee Network Nedir? Para Kazanılıyor Mu?

Sadece davetiye kodu ile girilebilen Bee Network, Bee Coin kazanmak için yaratılan bir kripto para madenciliği oyunudur.

Bee Network, kullanıcıların cep telefonundan madencilik yapabileceği bir kripto para birimi olan Bee’yi kazanmaları için oyunlaştırılmış bir deneyim sağlayan yeni bir blockchain sistemidir. Madenci, Davetçi ve Doğrulayıcı rollerini oynayarak, Bee oyuncuları Bee ödülleri kazanırlar. Bee’yi değerli kılmak için, Bee oyuncuları Bee bakiyeleriyle gerçek hayatta mal, hizmet ve uzmanlık alışverişinde bulunmaya teşvik eden ve sonunda Bee’yi gerçek parayla alıp satmak için büyük kripto para birimi borsalarında listeleyen, gerçek insanlardan oluşan bir ağ olacak şekilde özenle tasarlanmıştır.

Bee’nin Büyüme Potansiyeli Var Mı?

Bee’nin değeri, Bee Network’ün nüfusu, arasındaki uzmanlıkların, hizmetlerin veya mal değişiminin işlem hacmi, döviz piyasasındaki likidite ve zaman tarafından desteklenecektir. Aynı Bitcoin gibi, değeri 2008’de piyasaya sürülmeden önce 0 dolardı, ancak popülaritesi arttıkça ve zaman geçtikçe, 1 Bitcoin şu anda bu metnin yazıldığı sırada 9,500 dolardan işlem görüyor. Bee’nin değerini ve Bee Network’ün ekosistemini oluşturmak için zaman ve işbirliği çabası gerektirdiğinden, bir gecede piyangoyu kazanmak istiyorsanız, lütfen başka kapıya gidebilirsiniz.

Nasıl Bee Kazanırım?

3 şekilde Bee kazanırsınız. İlk olarak, bir sonraki 24 saatlik madencilik oturumunuzu etkinleştirmek için günlük olarak giriş yaparak bir Madenci rolüyle kazanırsınız. Ana ekrandaki fırtına düğmesine bastıktan sonra, Bee bakiyeniz saatlik taban oranınıza göre önümüzdeki 24 saat içinde sürekli olarak 1.6 Bee/saat (veya toplam kullanıcı sayısı 100.000’i aştığında 0.8 Bee/saat, 1 milyonu aştığında 0.4 Bee/saat, 10 milyonu aştığında 0.2 Bee / saat, 100 milyonu aştığında 0.1 Bee / saat ve 1 milyar doları aştığında 0 Bee / saat) oranında artacaktır. İkinci olarak, Davetçi olarak yeni üyeleri kazanan takımınıza katılmaya ve onları aktif tutmaya davet ederek %25 x taban oranınız x ekibinizdeki aktif madenci sayısı için ekstra bir Bee kazanırsınız. Üçüncü olarak, madencilik bölümünüzdeki üyelerin güvenilirliğini doğrulayıp bir Doğrulayıcı olarak ekstra bir taban oranı kazanırsınız. Doğrulayıcının rolü sadece Aşama 2’de başlatılacaktır. Yani şu aşamada aktif değil.

Oyuna dahil olmak ve daha fazla bilgi almak için https://bee.com sitesini ziyaret edin.

Bee Network Pil Tüketir Mi?

Cevap hayır. Bee Network uygulamasını açtığınızda ve tüm oturumun 10 saniye içinde yapılabileceği veri madenciliği oturumunuzu etkinleştirdiğinizde yalnızca önemsiz derecede pil ve veri tüketeceksiniz. Yeni bir madencilik oturumunu etkinleştirmek için tıkladıktan sonra uygulamayı açık tutmanıza gerek yok. Bee Network uygulaması arka planda çalışmaz ve uygulamayı kapattıktan sonra telefonunuzun pilini ve verilerini tüketmez.

Bee Network Davetiye Kodu

Oyuna dahil olabilmek ve hızlı bir şekilde ilerlemek için “brand” davetiye kodunu kullanabilirsiniz. Oyunu silecek, oynamayacak kişilerin davetiye kodunu girmemeniz gerekir zira sizi davet eden kişi oyunu bırakırsa, bonus alamazsınız. “brand” kodunu girerek takıma dahil olabilirsiniz.

Bee Network Neden Sadece Davetle Girilen Bir Topluluk?

Bee, gerçek hayatta oyuncular arasında etkileşim ve değer değişimi yoksa, sadece bir çevrimiçi oyunun skorundan başka bir şey değildir. Değer artışını teşvik etmek ve oyuncular arasında işlem güvenliğini sağlamak için, Bee Network topluluğu yalnızca doğrulanmış kimliklere sahip gerçek insanlardan oluşmalıdır. Bee Network, mevcut oyuncuların sadece gerçek hayatta tanıdığı güvenilir kişilerin Bee Network’e katılmalarına güveniyor Bu nedenle, yeni oyuncular sadece mevcut bir oyuncudan gönderilen bir davet koduyla Bee Network’e katılabilir. Ayrıca, Bee Network, oyuncuları ek madencilik oranı kazanarak davet edenine güven seviyesini sürekli olarak doğrulamaya teşvik eder.

Bee Network Güvenilir Mi?

Bee uygulaması, telefonunuzdaki hiçbir konuma erişmek için izin istemez. Ayrıca, sizden kişisel bilgilerinizi de talep etmez. Bee Network güvenilirdir.

Bee Network Kaç TL?

Bu sorunun cevabını net olarak 2021 yılında öğreneceğiz ancak Bee yönetimi, 1 Bee’nin 1 Dolar olacağını düşünüyorlar.

17 Yorum

  1. Anonim Cevapla

    Kripto para Btc’nin ilk çıktığı zamanlardaki gibi şuan kazım işlemi yapılıyor, 24 saatte 1 kere girip tıklıyarak kazım (mining) periyodunu çalıştırıyorsunuz.. Dikkat çekici projeye benziyor. en nihayetinde yatırım riskiniz de yok. uygulama indir, günlük login ol geç. yarın öbür gün prim yapar iyi ki dersin, yapmassa da siler geçersin… 2022’nin başlarında 1 bee 1 dolar olması bekleniyor, gelecek vaad eden bir coin olduğunu söylüyebilirim. Herhangi bi para ödemiyorsunuz, günlük girip 1 kere tıklayıp kazma işlemi yapıyorsunuz.. Belki 1 btc olamaz ama onun gittiği yoldan gidiyor kesinlikle.. Bee.com yazıp uygulamayı indirebilirsiniz yazabilirsiniz referanssız kayıt olmuyor kesinlikle. Kaybedecek birşeyiniz yok çok hızlı büyüyen bir Coin belli bir seviyeye para ile satılabilecek, bu süreçte sizin kazdığınız bee’ler sizin artınız olacak.

      1. Enes Talha Çalışkan Yazar Cevapla

        Bee Network bu konuda bir açıklama yapmıştı. Google Play Store yanlışlıkla tehlikeli olarak algılamış. Daha önce de benzer bir durum başlarına gelmişti ve kısa süre içinde yeniden mağazalara eklenmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.