a3 still alive

A3 Still Alive 10 Kasım’da Açılıyor

A3 Still Alive Kore sunucusu indirme linki ve A3 Still Alive hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazıda paylaşıldı.

A3 Still Alive, Netmarble’ın yepyeni açık dünya mobil MMORPG oyunu. 10 Kasım 2020 açılış tarihi olarak belirlenen oyun, karanlık dünyasını çok yakında oyuncularla buluşturacak.

Oyunun Avrupa sunucusu açılana kadar oyunu Kore sunucularında deneyimleyebilir ve oyun açıldığında herkesten bir adım önde olabilirsiniz. Yazının devamında nasıl Kore sunucusuna katılacağınıza dair bilgiler vereceğim ancak önce Avrupa sunucuları hakkında bilmeniz gerekenleri sizinle paylaşacağım.

Direkt Kore sunucusunu indirmek istiyorsanız yazının sonundaki başlığa bakabilirsiniz.

A3 Still Alive Nasıl İndirilir?

A3 Still Alive oyunu Google Play Store ve App Store üzerinden yayınlanacağı için resmi mağazasından oyunları indirebileceksiniz.

10 Kasım tarihine kadar ön kayıt yaptırabilir ve oyun indirilmeye sunulduğunda bildirim alabilirsiniz. Aynı zamanda ön kayıt yaptıranlara birçok hediye de verilecek. Bu yüzden, mutlaka ön kayıt yapmaya bakın. Linkleri aşağıya bırakıyorum.

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.survivalgb

App Store: https://apps.apple.com/us/app/id1491129341

Not: A3 Still Alive PC üzerinden oynamak için Bluestacks kullanabilirsiniz. Buradaki linke tıklayarak indirme linkine ulaşabilirsiniz: https://www.bluestacks.com/apps/role-playing/a3-still-alive-on-pc.html

Aynı zamanda, oyun açıldığında bilgisayarda nasıl oynanır rehberi de yazabilirim.

Bu başlıkta paylaştığım linkler Avrupa sunucusu içindir. 10 Kasım tarihi gelene kadar Kore sunucusunda oynamak istiyorsanız yazının en sonundaki linki kullanın.

A3 Still Alive Hakkında

A3 Still Alive, son birkaç haftadır mobil MMORPG oyuncularının beklediği bir oyun. PC MMORPG oyunlarından neredeyse farksız gibi gözüken oyun, yine telefonları zorlayacak gibi gözüküyor.

Oyunun oynanış videolarına bakacak olursanız, grafikleriyle göz doyurduğunu görebilirsiniz. Peki nasıl bir oyun olacak? 🙂 Bu yazımda anlatmıştım: https://enestalha.com/p2w-olmayan-mobil-oyunlar-var-mi/

Sonuç olarak, birkaç gün ya da haftalık hevesimizi alacağımız bir oyun olacağını düşünüyorum. Böyle oyunları mobil için değil de PC için çıkarsalar çok daha iyi olacak ancak para onlar için daha tatlı. Bu yüzden, bunu hiçbir zaman göremeyeceğiz.

Her ne kadar Bluestacks üzerinden oynayabilecek olsak da, emülatör olduğu için ani FPS dropları veya teknik sorunlar yaşanabiliyor. Özellikle mobil MMORPG’lerin bir çoğunun PC versiyonu çıkması gerekiyor. Belki bu oyun için de yaparlar, işte o zaman gerçekten beklenebilir ve oynanılabilir olabilir.

Unity ile geliştirilen bu devasa mobil MMORPG, Hack&Slash tadında olacak ve Battle Royale gibi modlarını da içinde barındıracak.

Pay to Win olacağını düşündüğüm bu oyun için çok da fazla heyecan yapmamanızı öneriyorum.

Oyunu merak ediyorsanız hemen aşağıdan Kore versiyonu indirebilirsiniz.

A3 Still Alive Kore Nasıl İndirilir?

Oyunu https://www.tap.io/app/150687 buradaki linke tıklayarak indirebilirsiniz. Oynayacağınız sunucu Kore sunucusu olacağı için muhtemelen Ping sorunu yaşayacaksınız ancak bu oyunu erkenden öğrenmenize bir engel değil. 10 Kasım gelene kadar oyunu burada deneyimleyebilirsiniz.

A3 Still Alive hakkında çok daha fazla bilgi geldiği zaman sizinle paylaşacağım.

Mobil MMORPG tavsiyeleri başlığıma böylelikle bir yeni oyun daha eklendi. Türkiye’nin en iyi mobil MMORPG başlığını okumak istiyorsanız buradaki linki kullanın: https://enestalha.com/mobil-mmorpg-tavsiyeleri-2020/

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bir Ping

  1. Pingback: Mobil MMORPG Tavsiyeleri (2021) - MMORPG ve Korku Filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.