Countdown hakkında

Yeni Korku Filmi: Countdown Geliyor

Geri Sayım yani Countdown filmi geliyor! Peki Countdown konusu nedir ve Countdown hakkında diğer detaylar nedir? Hepsi burada!

İçindekiler

2019 yılının sonlarına yaklaşırken, bir bir yeni filmlerde geliyor. 2019 yılı korku filmleri adına çok dolgun geçmedi. Birkaç istisna dışında tabii. Umalım ki 2019 yılının son aylarında güzel filmler çıksın. İşte size güzel bir film olmaya aday yeni korku filmi: Countdown!

Öncelikle Countdown hakkında şunu söyleyelim. Türkçe olarak Geri Sayım filmi yeni duyurulan bir korku filmi. Elimizde bir vizyon tarihi var ancak Türkiye için bu tarihin geçerli olduğunu sanmıyorum. IMDB’de Macaristan için 24 Ekim 2019 diyor ama diğer Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de ne zaman vizyona girer bilmiyorum. Umalım ki, 24 Ekim 2019’da Countdown vizyona girsin. Countdown vizyon tarihi belli olduğunda buradan duyuracağım. Hadi Geri Sayım filmi hakkında daha fazla detaylara inelim.

Countdown Konusu

Countdown filmi; genç bir hemşirenin, insanların ne zaman öleceğini söyleyen bir uygulamayı keşfetmesini konu ediyor. Bu uygulamada, kendisinin ölüm tarihinin 3 (üç) gün sonra olduğunu fark eden kadın, aynı zamanda silüeti beliren ruhani bir varlıkla mücadele edecektir. Bir an önce bu ruhani varlığın gizemini çözmek ve hayatını kurtarmanın bir yolunu bulmak zorundadır.

"<yoastmark

Countdown Hakkında

Countdown filmi sanki biraz Son Durak filmini andırıyor. Tabii onun Paranormal konulu olanı. 🙂 Siz Countdown hakkında ne düşünüyorsunuz? 2019 yılının favori korku filmi olabilir mi sizce bu konuyla? Tabii sadece konuya bakarak karar vermek olmaz, aşağıdan Countdown fragmanı da izlemek gerekir. Bundan önce Countdown teknik ekibine bir göz atalım, bakalım tanıdık birileri çıkacak mı?

Countdown filminin yönetmen koltuğunda, Justin Dec oturuyor. Başrolünde ise, Ölmek İçin On Üç Sebep’den hatırlayacağınız Anne Winters var. Onun dışında; Elizabeth Lail, Peter Facinelli ve Annabelle 2 yani Annabelle Kötülüğün Doğuşu filminden tanıyacağınız, Talitha Eliana Bateman oyuncular arasında yer alıyor.

Yani kısacası Geri Sayım filminin sağlam bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Umarım 2019’u kapatırken güzel bir korku filmi izleriz ve Countdown hakkında güzel açıklamalı bir yazı yazabiliriz. 🙂

Countdown Geliyor

Countdown hakkında umarım merak ettiklerinize cevap verebilmişimdir. Benim de yeni korku filmi Countdown filmi hakkında bildiklerim bu kadar. Yeni bilgiler geldikçe, Countdown geliyor yazısını güncellerim veya yeni korku filmi Countdown hakkında daha fazlasına sahip olan bir yazı hazırlarım.

Countdown vizyon tarihi için elimizde şimdilik 24 Ekim 2019 tarihi için var. Bu tarihin Türkiye için belirlenmiş vizyon tarihi olmadığına dikkat edelim. Filmin Türkiye’de ki dağıtımcısı Pinema, Countdown vizyon tarihini paylaşana dek, bu bilgiyle sınırlı kalacağız. Bunun haricinde, hemen aşağıdan Countdown fragmanını da izleyebilirsiniz.

Yeni Korku Filmi: Countdown Geliyor yazımızın burada sonuna geliyoruz. Siz Countdown filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni çıkacak korku filmleri arasında en yeni olan Countdown, sizde bir beklenti uyandırdı mı? Lütfen bizimle yorum olarak ne düşündüğünüzü paylaşın! Daha detaylı bir Countdown filmi yazısında görüşmek üzere. 🙂

Geri Sayım filmi hakkında yazmış olduğum Countdown incelemesi yazısını okumak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Aynı zamanda, 2020’de vizyona girecek korku filmleri listesine de göz atmak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir