world-of-kings-rehberi

World of Kings Türkçe Rehberi

Mobil MMORPG oyunlar arasında oldukça popüler olan World of Kings'in rehberi ve World of Kings hakkında her şey!

World of Kings, Archosaur Games tarafından yayımlanan bir mobil MMORPG oyunudur. Özellikle World of Warcraft’a benzemesi yönüyle çok fazla oyuncu çeken oyun, Türk mobil oyuncularının da gözdesi. Bu yazıyla beraber, oyuna yeni başlamak isteyenler World of Kings hakkında bilinmesi gerekenleri öğrenecek ve World of Kings Türkçe rehberi okuyabilecekler.

Mobil MMORPG sektörü arasında en oynanılabilir oyun olduğunu düşündüğüm WoK, birçok yönüyle oyuncuları tatmin ediyor. Bu oyuna başlamayı düşünüyorsanız yalnız olmayacaksınız. Yazının sonunda sizi bekleyen muhteşem bir Türk klanı mevcut ve yeni oyuncuları desteklemek için hazır bekliyorlar. Dilerseniz inceleme tadındaki rehber yazımıza başlayalım.

World of Kings Rehberi

World of Kings’te sürekli yenilikler, etkinlikler ve güncellemeler oluyor. Her ay istisnasız bunlar oluyor ve 1.5 yıldır da böyle olmaya devam ediyor. Her güncellemeyle beraber oyun daha da güzel ve oynanılabilir oluyor.

Örnek vermek gerekirse, bu ay 3 tane farklı güncelleme geldi. 7 Mayıs, 26 Mayıs ve 28 Mayıs tarihlerinde. PC’deki World of Warcraft’ın mobil versiyonu olarak gösterebileceğimiz oyun, mobildeki diğer oyunlara göre daha az bir P2W sunuyor veya belki de hiç sunmuyor. Örneğin, VIP sistemi bile bulunmuyor. Bu, mobil MMORPG oyunlar arasında bir devrim niteliğinde sayılabilir.

Oyun içerisinde gerçek parayla satılan her şeyi oyun içinde de emekle yapabiliyorsunuz ve böylelikle P2W sisteminden de uzak kalan bir oyun olmuş oluyor.

World of Kings‘te klan ve ekibinizin olması çok önemlidir. İyi bir klanınız varsa, oyundaki her şeyi yapabilirsiniz. Zindanlar, Raid’ler ve Etkinlik zindanlarının bolluğu ve yeni zindanların eklenmesi sizi devasa Zindan haritalarını keşfe götürüyor.

World of Kings Türkiye

World of Kings Türkiye (MEVZUVATAN)

Sadece Zindan olarak bakmayın, oyunun Açık Dünyası çok geniş, PvP sistemi en güzel ve en aktif olan mobil MMORPG’lerden bir tanesi.

1vs1 Düello, 5vs5, 10vs10, 20vs20 ve 40vs40’a kadar savaş desteği bulunuyor ve bunlarla beraber Altar Savaşı, Guild Kale Savaşı gibi savaşlara da katılabiliyorsunuz. Aynı zamanda, haritanın herhangi bir bölgesinde VS teklifini onaylayan kişiyle VS atabiliyorsunuz.

World of Kings Türkiye Klanı

PvE ve PvP’si çok zengin olan bir mobil MMORPG sizleri bekliyor. World of Kings’in Türk klanlarından birisi olan MEVZUVATAN, oyundaki Türk klanlarının arasında 2 ayda birçok farklı faaliyet yapmış, tecrübeli ve sağlam oyunculardan oluşan bir topluluktur.

Yeni başlayan oyunculara kapıları her zaman açık olan klan, yeni başlayanlara yardım edip, oyunu öğretmeyi amaçlarlar. Oyuna başlamayı düşünüyorsanız, asla yalnız kalmayacaksınız.

Bulunduğu sunucuda Guild Zindanları sıralamasında TOP 1’den hiç düşmemiştir. Guild Kale savaşlarında da birçok başarı göstermiştir. Bu durum yabancı klanları bile çok etkilemiştir. MEVZUVATAN klanı sadece sağlam klanların bulunduğu, oyunun resmi global Discord sunucusuna oyun yöneticileri tarafından kabul edildi ve oyunun sağlam klanları arasına ismini yazdıran ilk sağlam Türk klanı oldu. Global sunucularda herkes tarafından benimsendi.

Mobil MMORPG arayışındaysanız kesinlikle World of Kings oynamanızı önerir ve MEVZUVATAN Discord sunucusuna katılarak oyunu öğrenmenizi tavsiye ederim. H12men aşağıya bahsini ettiğimiz klanın bir videosunu paylaşıyorum. Merak ettiğiniz her şeyi klanın Discord sunucusuna katılarak sorabilirsiniz.

WoK ile beraber aktif olarak oynanan Mobil MMORPG Tavsiyeleri başlığımı da incelemek isteyebilirsiniz.

Bir Ping

  1. Pingback: Mobil MMORPG Tavsiyeleri (2020) - Enes Talha - Kült İçerik Üreticisi

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.