Wonder Woman 2 Ne Zaman Çıkacak?

Wonder Woman‘ın ilk filmi 2 Haziran 2017’de Türkiye’de vizyona girmişti ve vizyonda kaldığı süre boyunca en çok izlenen filmlerden biri olmayı başarmıştı. Aksiyon/Fantastik türündeki filmler tam olarak benim ilgi alanıma girmese bile Wonder Woman‘ın ciddi bir şekilde başarılı bir film olduğunu söylemek zorundayım. Böylesine başarılı bir filmin ardından Wonder Woman 2 çekilmezse olmazdı ve yeni açıklanan resmi habere göre Wonder Woman 2 yakında vizyona girecek 🙂

Wonder Woman 2
Wonder Woman 2

Bir çok hayran sayfasında sıkça gördüğüm bir sorudur “Wonder Woman 2 ne zaman çıkacak?
Bende resmi kaynaklardan ne zaman açıklanacağını bekliyordum ve nihayet filmin ne zaman vizyona gireceği belli oldu.

Wonder Woman 2, Amerika’da 13 Aralık 2019’da vizyona girecek. Bu tarih yalnızca Amerika’da ki resmileşmiş vizyon tarihi. Türkiye’de muhtemelen birkaç hafta sonra vizyona girecektir. Wonder Woman 2 hakkında bildiklerimiz ne yazık ki çok kısıtlı. Şuan için filmin konusuna dair bir şey paylaşılmadı. Ortaya bir çok farklı teori ortaya atıldı ama hepsi asılsız. Tek bildiğimiz şey, Gal Gadot ilk filmde olduğu gibi yine Diana rolünü üstlenecek. Filmin yönetmeni ise büyük ihtimalle Patty Jenkins olacak.

Wonder Woman 2 bakalım ilk filmindeki başarısını ikinci filmde de gösterebilecek mi? Film hakkında yeni bilgiler geldikçe bloga eklemeye çalışacağım. Wonder Woman 2‘nin ne zaman çıkacağı hakkında bilginiz var ise lütfen yorum olarak belirtin.

6 Yorum

  1. cemal altıntaş Cevapla

    ben ilkini beğenmedim desem yeridir. belki ikincisi güzel olur ancak ilki senaryo ve olaylar pek sıradan kaldı efektler güzeldi oda fragmandaki efektler harici bir şey göremedim 🙂 Filmin başındaki osmanlı sahnesi çok eleştiriye neden oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.