v-rising-gameplay

Vampir Temalı MMO “V Rising” – Oynanış Yayınlandı!

V Rising‘in ilk oynanış fragmanı bugün yayınlandı ve oyunculara Stunlock Studios’ın beklenen “vampir hayatta kalma” oyunundan görüntülere ilk kez bir bakış sunuyor. Daha önceki yazılarımda da bahsetmiştim ancak bilmiyorsanız, Stunlock Studios, Battlerite ve Battlerite Royale’ın arkasındaki ekiptir. V Rising’i duyurduğum ilk yazıyı okumak için buraya tıklayabilirsiniz: https://enestalha.com/v-rising-yeni-mmo/

Bir vampir olarak hayatta kalmak için yakınlardaki yerleşim yerlerinde kan aramanız, kavurucu güneşten saklanmanız ve tarlalara adım atmamanız gerekir.

V Rising oyununda, kalenizi inşa edebilir ve gotik bir açık dünyayı keşfedebilirsiniz. Köyleri yağmalayabilir, haydutlara baskın yapabilir ve doğaüstü canavarların topraklarında dolaşırken kana susamış arkadaşlarınıza katılabilir, ya da davet edebilirsiniz.

Gerçek bir MMO deneyimi yaşatacak olan V Rising, gerçek zamanlı PvE ve PvP savaşlarına katılmanıza ve diğer oyuncuların kalelerine saldırmanıza olanak sağlayacak.

V Rising Ne Zaman Çıkacak?

Steam üzerinden istek listesine ekleyebileceğiniz oyunun çıkış tarihi hakkında henüz net bir detay yok.

Oyun hakkındaki tüm gelişmeleri https://store.steampowered.com/app/1604030/V_Rising/ sayfasından takip edebilir ve istek listenize ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyunun web sitesi olan https://playvrising.com/ adresini de ziyaret ederek BETA sürecine kayıt olabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.