v-rising

V Rising – Battlerite’ın Geliştiricilerinden Yeni MMO Oyun

Battlerite'ın geliştiricisi olan Stunlock'ın yeni açık dünya Survival hayatta kalma oyunu hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler burada!

Battlerite’ın arkasındaki ekip olan Stunlock Studios, bu yıl içinde Beta sürecine başlaması planlanan yeni Survival MMO oyunu V Rising için dev bir soru-cevap blog yazısı yayınladı.

Heyecanlı takipçiler, beta sürümü yaklaşırken oyunun Gotik dünyası hakkında daha fazla bilgi almak için sorularını gönderdiler. Peki V Rising nasıl bir oyun olacak? MMORPG mi yoksa farklı bir tarzda mı? Battlerite’a benziyor mu? Merak ettiğiniz tüm sorulara burada kısaca cevap vereceğim.

Stunlock Studios’ın paylaştığı Blog yazısına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (En kısa zamanda Türkçeye çevirerek sizinle paylaşacağım.)

Survival MMO “V Rising” Hakkında

V Rising, açık dünya hayatta kalma oyunudur. Yüzyıllarca süren uykudan gücü zayıflamış bir vampir olarak uyanıyorunuz ve tehlikelerle dolu oyun haritasında hayatta kalmak için mücadele ediyorsunuz. Bence oldukça ilgi çekici bir tema. Oyunun görsellerini inceleyecek olursanız karanlık havasını gözlemleyebilirsiniz.

Bir vampir olarak, gücünüzü yeniden kazanmak ve susuzluğunuzu gidermek için yakındaki yerleşim yerlerinden kan aramanız gerekir.

Oyunda kalenizi inşa edebilir, özelleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla klanlar kurabilir ve beraber hareket edebilirsiniz. Oyunda PvE ve PvP öğeleri mevcut ve gerçek zamanlı olarak savaşabilirsiniz.

İlginç bir özelliği daha mevcut, kalenizi büyütmek ve büyük bir imparatorluk olmak için insanları kendi hizmetçiniz yapabilirsiniz.

v-rising-turkce

V-Rising

V Rising Çıkış Tarihi

V Rising çıkış tarihi için henüz belirlenmiş bir tarih yok ancak bu yıl içinde başlaması planlanıyor.

Oyun şu an oynanılabilir durumda ve temel her şey hazır. Ancak oyunun dünyasının eksiksiz olması için hâlâ birçok düzenleme yapılmalı.

Stunlock Studios, yakında çok daha fazla detayı sevenleriyle paylaşacak! En güncel V Rising haberleri için beni takip etmeye devam edin.

Siz de hemen vrising.com adresini ziyaret edin ve betaya kayıt olun. Ek olarak, Steam sayfasından da istek listesine ekleyebilirsiniz.

Daha fazla MMORPG haberleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

Bir Ping

  1. Pingback: Vampir Temalı MMO "V Rising" - Oynanış Yayınlandı! - MMORPG ve Korku Filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.