Thor: Ragnarok Yorumları

27 Ekim 2017 tarihinde Thor serisinin üçüncü filmi ThorRagnarok vizyona girmişti. Serinin üçüncü filmi olan ThorRagnarok filminde Norse kıyametini izleyeceğiz. Thor, evrenin bir ucunda Asgard’dan uzakta tutsak kalmıştır ve çekici yanında değildir. Ragnarok zamanı gelmiştir ve eğer gerçekleşirse, Hela bütün Asgardlıları yok edecektir. Thor, Asgard’ı kurtarabilmenin yollarını aramaktadır. Ülkemizde vizyona girdiğinden beri çok izlenenler listesine girmeyi başaran bu ThorRagnarok hakkında yapılan yorumları aşağıdan okuyabilirsiniz.

Thor: Ragnarok Yorumları
Thor: Ragnarok Yorumları

Filmi izleyip izlememek arasında kalanlar için Thor: Ragnarok hakkında yapılmış bazı yorumları yazacağım. Yorumlara dayanarak kararınızı verebilirsiniz. Benim pek ilgi alanıma girmediği için bu filmi izlemeyi düşünmüyorum. Yani kendi düşüncelerimle ThorRagnarok hakkında bir yorum yapmayacağım. Okuyacağınız yorumlar filmi izleyen kişilerden alınmıştır. Yakında arka arkaya Korku filmlerinin anlatımı gelecek takipte kalabilirsiniz 🙂 Şimdi gelelim ThorRagnarok hakkında gelen yorumlara;

ThorRagnarok, saf ve basit. Film güzeldi. Daha iyisi olabilir miydi? Evet. Kötü müydü? Hayır. Marvel evreni sevenleri filmi beğenecektir. İyi seyirler.”

“Bazı insanlar filmde mizahın eksik kalacağından şüphe duyuyordu. Mizah bu filmde eşsiz bir şekilde kullanıldı. ThorRagnarok‘da çok yoğun ve duygusal sahneler vardı. Dövüş sahneleri epey zahmetli geçmiş olmalı. Harikaydılar. Ben Yüzüklerin Efendisi tarzı filmleri seviyorum ancak bunu beğendim.”

ThorRagnarok‘da devasa canavarlar ve çok güzel kadınlar var. Öykü anlatımını beğendim.”

“Öncelikle şunu söyleyeceğim. Hela çok şaşırtıcı. Son Thor filmine mizah koymalarına sevindim. Thor 1 ve 2 ciddi filmlerdi. Thor ciddi bir karakter. Bu yüzden sevindirici bir durum. Çok fazla duygusal an vardı. İyi ki yorumları okuyup izlemişim.”

“Bazı insanların neyi yanlış anlamıyorum. ThorRagnarok filminde Avrupalılar yada Avrupa kültürüne dair bir şey yoktu. Çünkü olsaydı bu Avrupalı eleştirmenler tarafından onaylanmazdı. Logan ilginç ve acımasızdı ama Thor saf ve komikti. Filme mükemmel uyum sağladı. Bizi doğru yerlerde güldürüyor ve doğru yerlerde anlatıyor. Mizah, aksiyon ve dram var. Benim için unutulmaz filmlerden biri oldu.”

“Marvel çizgi romanlarıyla büyüdüm ve Thor her zaman sevdiğim bir karakterdi. Thor filmlerinin hiçbiri standartlara uymuyordu. Büyük umutla ThorRagnarok’u bekledim ama olmamış. Hayal kırıklığımı anlatamıyorum bile. İkinci sahnede ayrılmak bile istedim. Disney, Marvel’in inşa ettiği her şeyi etkili bir şekilde yok etti! Bazı arkadaşlarım film kötü dediler ama yinede izlemek istedim. İyi bir hikaye ve iyi bir yönetmen ile film çekmek yerine neden filmi pazarlamak için ucuz hilelere başvuruyorsunuz?

“Bu filme aksiyon mu diyorsunuz? Bu film baştan sona komedi filmi! Bize ne izletmeyi amaçladınız? Bu film için ekstra para ödemenize gerek yok. Komedi filmi izlemek istiyorsanız o zaman izleyin.”

“Bu filmi izlerken hem sevindim, hem üzüldüm. ThorRagnarok çok güzeldi. Büyük bir karakteri öldürdüler. Filmi arkadaşlarımla tekrar izleyeceğim.”

“Genel olarak film yönetmenin farklı stilinden, ölçülü gayretinden faydalanıyor ve Thor‘u daha canlı kılıyor. Mizah çok fazlaydı. Tek eksik yanı bu sanırım.”

Thor: Ragnarok Yorumları
Thor: Ragnarok Yorumları

ThorRagnarok hakkında gelen yorumlar bu şekildeydi. Filmi çok beğenenlerin yanında hikayenin dışına çıkıldığına dair ve çok fazla mizah olduğuna dair olumsuz yorumlarda var. Seriye uzak biri olduğum için fazla yorum yapamayacağım bu konu hakkında. ThorRagnarok filminin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Film hakkındaki düşüncelerinizi lütfen bizimle paylaşın. İyi seyirler 🙂

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.