Tactic Force Açılış Tarihi Belli Oldu

Selam herkese. Yeni bir Tactic Force yazısıyla daha beraberiz. Başlıktan da anlayacağınız üzere, Tactic Force açılış tarihi nihayet belli oldu. Hadi hep beraber detaylara bakalım.

Bir önceki Tactic Force yazısını hatırlıyor musunuz? Eğer hatırlamıyorsanız mutlaka göz atmanızda fayda var zira önemli şeylerden bahsettik. Okumak için: Tactic Force Ne Zaman Çıkacak?

Eveeet. Artık konuya girebiliriz. Çok uzun bir zaman önce duyurulan, Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen, Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Tactic Force’un açılış tarihi belli oldu. Bugüne kadar hakkında çok şey yazıldı, çizildi. Şu tarihte açılacak, gelecek yaz açılacak, bayramdan önce açılacak ve hatta hiç açılmayacak gibi şeyler çok sık tekrarlandı. Ama sonunda nihayet herkesin heyecanla beklediği o tarih açıklandı…

Bir önceki yazıda da bahsetmiştim. Daha tarih verecekler de, oyun açılacak da… Bunlar için çok geç kaldılar ve beklenti bir hâyli yüksek. Umuyorum ki oyun açıldığında sorunsuz bir deneyim yaşar ve Tactic Force Erken Erişim sürecini başarıyla tamamlarız. Zira oyuncular bu kadar bekledi, oyalandılar. Oyun açıldığında hatalarla dolu bir oyunu kaldıramazlar.
Tabii ben böyle bir şeyin olacağını sanmıyorum. Ufak tefek pürüzlerin dışında, oyunun sorunsuz bir şekilde açılacağına inanıyorum.

Her neyse. Bu yazıda lafı fazla uzatmayacağım. Tactic Force açılış tarihi 03.08.2018 olarak belirtildi. Tabii tamamen açılmıyor. Önce bit stres testi yapılacak, sunucular test edilmiş olacak. Bu test, akşam saat 18’den, gece yarısına kadar sürecek.

Eğer her şey olması gerektiği gibiyse, yani bir hata olmazsa, oyun bir daha asla kapanmamak üzere açılacak. 

Tactic Force indirme linki şu an için paylaşılmış değil. 3 Ağustos, yani stres testi yapılacağı gün indirme linki ve diğer talimatlar gelecek. 

Siz Tactic Force hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce beklentileri karşılayabilecek mi? Lütfen yorum olarak belirtin. Oyun açıldığında; Tactic Force oynanış, Tactic Force rehber gibi yazılarla tekrar beraber olacağız. O gün gelene dek, hoşça kalın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.