sun-classic-2022

SUN Classic – Webzen, Klasik MMORPG’yi Geri Getiriyor

Gelişmiş klasik MMORPG oynamayı kim sevmez ki? SUN Classic, nostaljik oyun oynamak isteyenler için hazırlandı!

Global oyun yayıncısı ve geliştiricisi Webzen, yeni PC MMORPG oyunu SUN Classic’in 10 Mart’ta çıkacak olan sürümünden önce ön kayıt aşamasını açtığını duyurdu. SUN Classic, eski PC MMORPG Soul of the Ultimate Nation’ın yeniden hazırlanmış versiyonu.

SUN Classic, 2006 yılında geliştirilmiş ve yayınlanmış bir MMORPG’dir. Şimdi, Webzen ile küllerinden yeniden doğacak. Oyunun orijinal ana içeriğinden farklı olarak SUN Classic, oyunculara daha hızlı seviye alma, sistem değişiklikleri, ince ayarlar, grafik, UI ve UX için optimizasyonlar ile yeni bir başlangıç ​​sunuyor.

Old-School (Klasik) MMORPG meraklıları SUN Classic hakkındaki duyuruları mutlaka takip etmeli ve oynamalı. SUN Classic oynamanız için bazı geçerli sebepler var ve bunları aşağıda bulabilirsiniz.

Neden SUN Classic Oynamalısınız?

SUN Classic‘i, nostaljik MMORPG sevenlerin mutlaka oynaması gerekiyor. Geliştirildiği döneme göre, onlarca farklı içerik, sınıf, eşya, özellik barındıran oyun 2022‘de daha gelişmiş bir şekilde geri dönecek. Aynı zamanda SUN Classic 2022, eski oyundan birçok farklı özelliğe de sahip olacak.

SUN Classic Sınıflar

Oyunda 8 farklı sınıf mevcut. Bunlar,

  • Berserker
  • Dragon Knight
  • Shadow
  • Valkyrie
  • Elementalist
  • Mystic
  • Helroid
  • Witchblade

SUN Classic İçerikler

SUN Classic, birçok farklı türde PvE ve PvP içeriklerine sahiptir. Bunlardan bazıları;

  • Story Dungeon (Forest of Beasts, Etherain Sewer, Frozen Palace)
  • Mission Dungeon (Day Dungeon, Boss Raid, Cursed Tower)
sun-classic-2022-gameplay

SUN Classic 2022

SUN Classic Hakkında Detaylar

SUN Classic 2022, içerisinde Auto Combat sistemi de barındıracak. Böylelikle, oyuncular zahmetli gibi gözüken görevleri ya da level alma sistemini otomatik ve kendi kendine yaptırabilecek.

Oyunun arayüzünden de görebileceğiniz gibi, düşük sistem gereksinimlerine sahip olan bilgisayarlarda da kolaylıkla oynayabilir ve Old-School MMORPG’nin tadını çıkarabilirsiniz.

SUN Classic, ilk olarak Tayvan, Japonya ve Güney Kore’deki kullanıcılar için Basitleştirilmiş veya geleneksel Çince, Japonca, Korece ve İngilizce olmak üzere 5 dilde sunulacak. Webzen, daha sonra hizmetini Güneydoğu Asya ve diğer bölgelere genişletmeyi planlıyor.

SUN Classic‘i Türkiye’den oynamak için beni takip etmeye devam edin, nasıl oynayabileceğinizle ilgili rehberi sizinle paylaşacağım.

Old School oyunlara meraklıysanız, Old School Mobil MMORPG Oyunlar başlığını da incelemek isteyebilirsiniz: https://enestalha.com/old-school-mobil-mmorpg-oyunlar/

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.