Scary Stories To Tell In The Dark Yorumları

Tekrardan herkese merhaba. Dün Scary Stories To Tell In The Dark hakkında yazdığım yazıda söylemiştim. Çok yakın bir zamanda Scary Stories To Tell In The Dark yorumları başlığında da bir yazı yazacaktım. Eğer o yazıyı okumadıysanız öncesinde o yazıyı okumanızı öneririm. Okumak için: Scary Stories To Tell In The Dark Hakkında

Türkiye’de henüz vizyona girmediğinden ve filme gelen yorumların çoğunluğunun olumlu olduğundan yukarıda bağlantısını verdiğim yazıda bahsettim. Bu yüzden, bu yazıda Scary Stories To Tell In The Dark hakkında fazla bir şeyler söylemeyeceğim ve direkt yorumlara geçeceğim. Eğer önceki yazıyı okuduysanız, fazla uzatmadan filme gelen yorumlara geçelim.

Scary Stories To Tell In The Dark Yorumları

 • Scary Stories to Tell in the Dark, ürkütmek için zekice hazırlanmış ürkütücü bir korku filmi.
 • Eğlenceli çocuklarla, eğlenceli şeyler mi izlemek istiyorsunuz? O zaman filmi seyredin.
 • Korku filmleri arasında yeni bir çığır açmıyor. Hikayeyi anlamak için iyi izlemeniz gerekiyor, eğlenceli ve korkunç bir hikayesi var. Korku filmi seviyorsanız beğenirsiniz.
 • Scary Stories ne zaman bir gerçek korku hikayesine dönüşürse, o zaman gerçek bir korku filmi olur.
 • Bu ürkütücü manzaralar sunan bir film. Yetişkin öğelere yer verilmemiş ve tam gençler için hazırlanmış. Bence bir korku filmi değil, yetişkin içeriği olmayan korku filmi mi olurmuş.
 • Bu sıralar bütün korku filmleri geceleri geçiyor. Bu iyi değil. Yeni nesil, her yaştan izleyici için güzel bir konsept bulmuşlar. Scary Stories To Tell In The Dark filmini oldukça beğendim.
 • Filmdeki yaratıkların ustaca hazırlandığı belli oluyor. Film esnasında, çoğu şeyi öngörebiliyorsunuz. Yetişkinler için yeterince korkunç bir film sayılmaz. Ayrıca yavaş ilerliyor.
 • Benden korku filmi tavsiyesi istediğinizde size bu filmi önermem. Çocuğunuz izlesin, siz değil.
 • Eski moda bir hayalet hikayesi bu film. Daha iyisi olabilirdi, konusu oldukça güzel. Ama film çok da iyi değil. Üzgünüm. 
 • “Korku Hikayeleri” filminin makyajları o kadar etkileyici değil ancak harika bir atmosfere sahip. Bence izlenilir. Tavsiye edebileceğim filmlerden biri oldu.

İşte Scary Stories To Tell In The Dark yorumları bu şekilde. Henüz filmi izlemediniz elbette ama siz Scary Stories To Tell In The Dark hakkında ne düşünüyorsunuz? Gördüğünüz gibi her filmde olduğu gibi, olumlu ve olumsuz yorumları var. Ben karışık yorumları seçmeye özen gösterdim ama olumlu yorumlar daha fazla. Lütfen Scary Stories To Tell In The Dark hakkında ne düşündüğünüzü yorum olarak belirtin.

Scary Stories To Tell In The Dark hakkında yazdığım yazıyı okumadıysanız mutlaka öneririm. O yazıda, Scary Stories To Tell In The Dark haberleri ve bilgilerini bulabilirsiniz. Okumak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Scary Stories To Tell In The Dark yani Korku Hikayeleri filminin vizyon tarihi belli oldu. Korku Hikayeleri vizyon tarihi ise, 23 Ağustos 2019. Bilgi kesindir. Korku Hikayeleri filmi vizyon tarihi hakkında ve diğer haberleri hakkında yazdığım yazıya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Scary Stories To Tell In The Dark Hakkında

4 Yorum

 1. Deniz Cevapla

  Film hakkındaki yazıyı okuyunca çok iyi bir film geliyor diye düşündüm ama yorumlar biraz hayal kırıklığına neden oldu 🙁 Anladığım kadarıyla, oldukça etkili bir senaryoyu pek de iyi işleyememişler…. Ama hala merak ediyorum filmi 🙂

  1. Enes Talha Çalışkan Yazar Cevapla

   Scary Stories To Tell In The Dark (Korku Hikayeleri) çok yakında Türkiye’de vizyona girecek. Henüz Scary Stories To Tell In The Dark vizyon tarihi hakkında bilgi yok. Yakında Türk izleyicilerin yorumlarını da okur, yeniden düşünürsünüz bence. Bana da öyle geldi, ellerindeki senaryoyu kullanamamışlar. Yorumunuz için teşekkür ederim. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.