Oyuncak Hikayesi 4 Hakkında

Tekrardan beraberiz. Herkese merhabalar. Uzun zamandır konu dışına çıkmadığımızı fark ettim ve bu yüzden genellikle yazmadığım bir kategori hakkında yazmaya karar verdim. Bu yazıda sizlere 7’den 70’e herkesin sevdiği ve dünyanın her yerinde oldukça popüler olan Toy Story 4 yani Oyuncak Hikayesi 4 yorumları hakkında derlemeler sunacağım.

Oyuncak Hikayesi 4 hakkında kısa ve öz bir şey söylemek gerekirse, SADECE İZLEYİN olur. Yani benim size diyeceğim bu olacak. Hatta bu yazıyı burada bile bitirebilirim aslında. 🙂
Fakat, tabii ki böyle bir şey yapmayacak ve sizinle popüler film incelemesi sitelerinden bulup derlediğim yorumları paylaşacağım. 

Oyuncak Hikayesi 4 yorumları başlığına geçmeden önce, yorum yazarları hakkında bilmeniz gereken bir şey var. Aşağıda Oyuncak Hikayesi 4 hakkında okuyacağınız yorumların bazısı profesyonel editörlere, bazısı eleştirmenlere, bazısı ise standart kullanıcılara ait. Yorumları okurken lütfen buna dikkat edin. Şimdi asıl başlığımıza geçelim, bakalım Oyuncak Hikayesi 4 izlenmeli mi? 🙂

Oyuncak Hikayesi 4 Yorumları

 • Oyuncak Hikayesi 4’den çok etkilendim. Hikaye anlatımı, hikayenin yaratıcı olması, derinliği ve animasyonun parlak olması beni cezbetti. Çok güzel ve kaçırılmaması gereken bir animasyon filmi. Woody’nin komik ama korkutucu hikayesi, çocuksu ama aynı zamanda felsefi. Yani hepsi bir arada. Tom Hanks ve birçok profesyonel seslendirmen ile hikaye çok daha derin olmuş. Disney! Lütfen, bir an önce Oyuncak Hikayesi 5 için çalışmaya başlayın.
 • Bu şimdiye kadar izlediğim en komik Oyuncak Hikayesi idi. Çocuğum ve ben çok eğlendik. Tekrar tekrar izleyebilirim sanırım.
 • Oyuncak Hikayesi 3, mantıksal olarak serinin son filmi gibiydi. Ama işte yeniden buradayız. Hikayenin devamını getirmek için çok zorlanılmış gibi görünmüyor. Akıllıca hazırlanmış ve tatlı bir senaryo, yeni oyuncaklar ve ilginç karakterler var. Aksiyon sahneleri, tüm Oyuncak Hikayesi filmlerinde olduğu gibi yine muhteşem. 
 • Oyuncak Hikayesi 4 genel olarak büyüleyici. Göz kamaştırıcı animasyona sahip bu seride, tüm nesiller kahkahalara boğuldu. Tabii Disney/Pixar buna alışıktır!
 • Yeni karakterlerin tadını çıkardım. Ancak Oyuncak Hikayesi ile büyüyen biri olarak, eski karakterlerin yoğunlukta olduğu bir hikayeyi tercih ederdim. Sadece biraz geri kafalıyım.
 • Sonunu %100 beğendiğimi söylemesem de, hâlâ harika bir film. Yeni karakterlere alışmalıyız çünkü Oyuncak Hikayesi 5 bunların üzerinden işlenebilir.
 • Klasik Oyuncak Hikayesi filmi. Bu yüzden her ne olursa olsun izleyeceğim. Gerçekten söyleyecek olumsuz bir şeyim yok. Hikaye güzeldi, beni eğlendirdi. Birkaç kez güldüm.
 • Bu harika bir serinin sonu. Çok uzun ve çok sıkıcıydı. Çoğu karakter günü kurtarmaya yetmedi, hatta çoğu karakter aşırı gereksizdi. Çok az komik an vardı ve üzücü bir son ile karşılaştım. Sadece harika bir hayal kırıklığı…
 • Bu filmi çok sevdim ve oğlum da (23) sevdi. Animasyonlar hep olduğu gibi müthişti. Söylenecek söz yok. Olay örgüsü çok güzeldi. Gidin ve Oyuncak Hikayesi 4 filmini izleyin, her yaşa hitap ediyor.
 • Üçlemenin bu kadar iyi ve düzgün bir şekilde sona ermesinden sonra, bu filme neden ihtiyaç duyuldu bilmiyorum. Ama yapıldı ve çok iyiydi. Pixar’a her konuda güvenirim. Her zaman olduğu gibi yine özenle ve büyük bir yaratıcılıkla bize hikayeyi aktardılar. Teşekkürler Pixar.
 • İzlediğim en kötü film! (Ben tüm zamanların en iyi animasyonu Oyuncak Hikayesi zannediyordum, ta ki Oyuncak Hikayesi 4 gelene kadar.) Eğer Oyuncak Hikayesi 5 çıkarsa, asla onu izlemeyeceğim.

Oyuncak Hikayesi 4 hakkında size aktaracağım yorumlar bu kadar. Umarım size film hakkında iyi veya kötü bir izlenim yaratır. Aslında Oyuncak Hikayesi 4 hakkında pek negatif yorum bulamadım. Ararken zorlandım diyebilirim. En kötü yorumu da en sonuncu maddeye sakladım zaten. 🙂

Siz Oyuncak Hikayesi 4 hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen hemen aşağıdan neler düşündüğünüzü yorum olarak yazın. Oyuncak Hikayesi 4 fragmanını ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Umarım beğeneceğiniz bir animasyon filmi olur. Tekrar görüşene dek, kendinize iyi bakın.

6 Yorum

 1. Selin Cevapla

  Oyuncak Hikayesi 4 için beklentim yüksek. Fragmanı izleyince kötü yorumlardan çok iyi yorumları dikkate aldım. Kesinlikle izleyeceğim.

 2. dost Cevapla

  Oyuncak hikayesi serisi çocuk yaşlı her kesimden insanın izleyebileceği bir yapım. Çocuk filmi olarak gören insanlara tavsiyem Oyuncak Hikayesi 4 filmini kesinlikle izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.