nefesini-tut-3-vizyon-tarihi

Nefesini Tut 3 Çıkacak Mı? Ne Zaman Çıkacak? – Vizyon Tarihi

İlk filmin başarısının ardından Nefesini Tut 2'nin çıkması tam 5 yıl sürmüştü. Peki Nefesini Tut 3 ne zaman çıkacak?

Nefesini Tut (Don’t Breathe), artık bir korku filmi serisi olduğuna göre olası bir Nefesini Tut 3 filmi beklemek mümkün. Peki Nefesini Tut 3 çıkacak mı? Serinin yeni filmi hakkında hangi açıklamalar yapıldı? Nefesini Tut 3 ne zaman çıkacak? Merak ettiğiniz her şeyi yazının devamında bulabilirsiniz.

İlk filminin 2016 yılında vizyona girdiği Don’t Breathe, eleştirmenlerden pozitif yorumlar alarak ve yaklaşık 10 milyon $’lık bir bütçeye karşı 157 milyon dolar hasılat elde ederek büyük yankı uyandırmıştı ve 2021 yılında nihâyet Don’t Breathe 2 filmi çıkmıştı.

Sırada Nefesini Tut 3 filmi var.

Nefesini Tut 3 Çıkacak Mı?

Serinin yapımcılarından olan Fede Alvarez ve Rodo Sayagues, Kör Adam’ın hikayesini ileri taşımakla ilgilendiklerini ifade ettiler. Ancak Screen Gems ve Stage 6 Films, Don’t Breathe 3’ün resmi olarak çıkacağını henüz açıklamadı.

Nefesini Tut 3 Vizyon Tarihi

Resmi olarak filmin çıkacağı doğrulanmasa da, 2. filmin çıkışı tam olarak 5 yıl sürdü. Ancak stüdyolar Nefesini Tut 3 vizyon tarihi için bu kadar beklemek istemeyebilirler.

Don’t Breathe 3 vizyon tarihi için şimdilik en erken tarih 2023 yılıdır.

Yeni film hakkında en son haber ve gelişmeleri buradan takip edebilir ve güncel bilgilere ilk siz ulaşabilirsiniz.

Nefesini Tut 3 Konusu

Nefesini Tut 3 konusu için resmi bir açıklama olmadığından dolayı, bu konuda yalnızca tahminlerde bulunabilir. Olası 3 farklı senaryo mevcut.

Filmin hikayesi, her yöne evrilebilir. Film, Rocky’nin son zamanlarda neler yaptığını öğrendikten sonra Kör Adam’ı öldürmek için Detroit’e döndüğünü gösterebilir. Ayrıca yine kendi başına başka bir haneye tecavüzle uğraşan The Blind Man’e odaklanabilir veya hatta odağı doğrudan Phoenix’e ve onun yeni yaşamına çevirebilir.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir