top-war-battle-game

Mobil Strateji Oyunu: Top War Battle Game Hakkında

Yeni mobil strateji oyunu Top War Battle Game nasıl bir oyun? Top War Battle Game p2w mi ve Top War oyunu hakkında merak ettiklerinizi yazdım!

Top War Battle Game, yeni çıkan mobil strateji oyunları arasında büyük bir öneme sahip olacağını düşündüğüm yepyeni bir oyun. Bu yazıda, Top War oyunu hakkında bazı şeylerden bahsedecek ve size oyunu anlatmaya çalışacağım. Dilerseniz Top War inceleme yazımıza başlayalım.

Top War Battle Game İncelemesi

Top War Battle Game inceleme yazısına başlarken, oyunun mobil strateji oyunu olduğunu söylemeliyim. Ancak benim ilk defa gördüğüm farklı bir strateji oyunu. Oyunda, binaları ve askerleri geliştirmek için, aynı binanın aynı seviyesinden ikişer tane yapıp birleştiriyorsunuz. Birleştirdiğiniz iki bina, seviyesi yükselmiş tek bina hâline geliyor.

Aynı şey ordunuz için de geçerli. 2 tane seviye 1 tank birleştirirseniz, 1 tane seviye 2 tank elde etmiş olursunuz. Ayrıca, oyunda binalarınızı ve askerlerinizi barındıracağınız şehrinizi genişletmek için kilitli olan bölgelerde savaşarak genişletebilirsiniz.

Oyunun savaş kısmını geçmiş yıllarda Facebook üzerinden oynanan Empires & Allies oyununa çok benzettim. Siz de; bakacak olursanız, bana hak vereceksiniz.

Empires & Allies benzeri oyunlar arıyorsanız, Top War oyununu mutlaka denemenizi öneririm.

Ayrıca, Top War Battle Game oyunu gördüğüm kadarıyla henüz yeni bir oyun. Hatta oyunu indirdiğinizde, oyunun ismi Çince yazıyor. Gerisini siz düşünün.

Oyun içerisinde çok fazla Türk birliği var ve hâliyle Türk oyuncusu da mevcut. Üstelik, Türkiye’den erişen oyuncuların mobil strateji oyunlarını ne kadar önemsediğini de biliyoruz. Bu yüzden, bu oyuna Türkçe dil desteğinin geleceğini de düşünüyorum.

Siz de yeni mobil strateji oyunu arıyorsanız ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Top War oyununu indirip deneyin.

Top War Battle Game P2W Mi?

Top War Battle Game p2w mi sorusunu siz sormadan ben cevaplayayım. Hem mobil oyun olup hem de strateji oyunlarda daha çok neyi bekliyoruz? Elbette P2W olmasını!

Ne yazık ki ses getirebilecek bir oyun olan Top War, oldukça P2W öğeler içeriyor ve sürekli karşınıza paket satın alma ekranı geliyor. Bunu elbette kapatabiliyorsunuz ancak oyunda VIP sisteminin büyük önemi var ve en büyük rakibiniz Çinliler olacak. Bu yüzden, onlarla yarışmak pek mümkün gibi gözükmüyor.

Çok param var ve oyundan zevk almak istiyorum derseniz Top War p2w olmasına rağmen bu oyunu bir deneyin bence.

Bir konu da rekabet. Oyunda herkesin bağlı olduğu ülke gösteriliyor ve bu yüzden sürekli ülkeler arası atışmalar, savaşlar oluyor. Bu da rekabeti kızıştırıyor ve istemeden  de olsa sizi para yatırmaya zorluyor. Bu konuda oldukça dikkatli olmalısınız.

Top War Hakkında

Top War hakkında size aktaracaklarım bu kadar. Yazının hemen sonuna bir oynanış videosu bırakıyorum. Empires & Allies’a benzeyen savaş ekranı konusunda bakalım bana hak verecek misiniz?

Top War oyununu hemen aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. Oyun hakkında merak ettiklerinizi ise yorum olarak yazabilirsiniz. Ben oyunu bir süre daha oynayacağım. Eğer anlattıklarımın aksi olursa ve oyunda P2W çok baskın gelmezse, bunu zaten yazı içerisinde belirtirim. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Top War Android İndir
Top War IOS İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.