malefiz kötülüğün gücü yorumlar

Malefiz: Kötülüğün Gücü Yorumları

Malefiz Kötülüğün Gücü izlenir mi, Malefiz Kötülüğün Gücü güzel mi Malefiz Kötülüğün Gücü yorumları nasıl gibi sorular soranlarınız oluyordur. 18 Ekim 2019 tarihinde vizyona girmesi planlanan Malefiz Kötülüğün Gücü filminin yorumlarını aşağıya derledim. Aşağıdaki yorumlara dayanarak, filmin nasıl olduğuyla ilgili bir ilk izlenime sahip olabilirsiniz ve sinemada izleyip izlemeyeceğinize karar verebilirsiniz. Dilerseniz, Malefiz Kötülüğün Gücü Yorumları yazımıza başlayalım.

Malefiz Kötülüğün Gücü Yorumları

 • Yaratıcı olmayan fikirler ortaya çıkmış.
 • Malefiz Kötülüğün Gücü, “iyi” seviyesinde bir film değil. Ama Jolie’nin yeniden ekrana gelmesi oldukça iyi.
 • Ne yazık ki, benim için bir kabus. Malefiz nasıl bir film diye soracak olursanız, aynen bunu söylerim. Sadece kabus.
 • Malefiz Kötülüğün Gücü hakkında şunu söylemeliyim. Çok üzücü sahneler içeriyor. Fena değil ama yine de daha iyi olabilirdi. Sonuçta bu Malefiz. İyi düşünmek gerekirdi.
 • Filmin yönetmeni Joachim Ronning, yemyeşil fantezik bir dünya ve Gothic bir tema yaratmış. Görkemli süslemeler  ve bolca mimari yapı. Görsellik olarak çok beğendim. Hikayesi açısından ise yeterli diyorum.
 • Hâlâ eğlenceli bir Jolie var. İzlemesi de çok eğlenceli. İzleyin.
 • Malefiz Kötülüğün Gücü, estetik olmanın bile ötesinde ama derin bir hikaye sunmuyor.
 • Malefiz Kötülüğün Gücü izlemek için en iyi yol şöyle: Duyguya kapıl, bakmanın tadını çıkar ve çok fazla düşünme. İyi hissedeceksiniz.
 • Acımasız bir masal ve karanlık bir yolculuk. İzleyin, ne kaybedersiniz ki?

Malefiz Kötülüğün Gücü Konusu

Malefiz Kötülüğün Gücü, Malefiz ve Aurora arasındaki ilişkiye odaklanıyor. Aralarındaki ilişki kalp kırıklıklarından, sevgiye dönüşür. Ancak hâlâ periler ve insanlar arasında bir düşmanlık vardır. Aurora’nın Prens Phillip ile olan evliliği, iki bölgenin de beraberliğini sağlayacı gibi, yeni ittifakları da beraberinde getirir. Büyük savaş içerisinde ise, Malefiz ve Aurora ayrı düşer. Birbirlerine olan bağlılıklarının test edileceği bu durumda, ikisinin gerçek bir aile olup olmadığını sorgulamalarına neden olacak.

Malefiz Kötülüğün gücü yorumları yazımızın burada sonuna geliyoruz. Malefiz Kötülüğün Gücü hakkında hem olumlu hem olumsuz yorumlar yapılmış ancak olumlu yorumlar çok daha fazla. Hemen aşağıdan Malefiz Kötülüğün Gücü fragman videosunu da izleyebilirsiniz. 

7 Yorum

 1. Bayram Cevapla

  İlk film çok güzeldi ikinci filmini hala izleme şansım olmadı sinemaya gidipte izleyemedik, mecbur internete düşerse izleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.