korsan-kralligi-oyunu

Korsan Krallığı Oyunu Hakkında

Korsan Krallığı (Kingdom of Pirates), mobil oyun devi Garena tarafından geliştirilen ve yayımlanan strateji oyunudur. Clash of Kings, Vikings: War of Clans tarzındaki strateji oyunlarına benzeyen ancak kesinlikle Pay to Win olmayan bir oyun olması sebebiyle bir süredir oynadığım oyun hakkındaki deneyimlerimi sizinle paylaşacağım.

Siz de, sadece belirli saatlerdeki etkinliklere katılarak ve her gün az bir süre oynayarak bir yerlere gelebileceğiniz oyunlar arıyorsanız mutlaka Korsan Krallığı adlı mobil strateji oyununu denemelisiniz.

Yazı Önerisi: Pay to Win Olmayan Mobil Oyunlar

Bu oyun kimlere hitap ediyor?

  • Pay to Win sevmiyorum diyenler
  • İlk ödeme bonusuyla çok ciddi hediyeler veren oyunları sevmeyenler
  • Telefon başında saatlerini oyuna harcamak istemeyenler
  • Karışık ve anlaması güç oyunları sevmeyenler
  • Eğlenceli PvP ve PvE savaşları yapmayı sevenler

Bu oyunu oynayabilirler. Peki Korsan Krallığı oyunu nasıl bir oyun?

Korsan Krallığı Oyunu

Korsan Krallığı, Viking ve korsan temasının işlendiği bir savaş/strateji oyunu. Sık sık yeni güncellemeler ve etkinlikler ile güncellenen oyunda filolar kurabilir, yeni bölgelere açılarak fetihler yapabilir, gerçek zamanlı kullanıcılarla savaşabilir ya da birlik olarak güçlü BOSS’lara karşı savaşabilirsiniz.

Oyunda bir harita bir de şehriniz bulunuyor. Haritada limanlar, gemiler, bölgeler ve birlikler bulunurken; şehrinizde ise saray, cariyeler, alışveriş merkezi, meyhane, rıhtım, liman, mağara gibi yerler bulunuyor.

Oyunda asıl ilerlemeyi Korsan Parası ile yapabiliyorsunuz ve bunun için korsanları geliştirerek haritadaki alanları sırayla işgal etmelisiniz.

Her korsanın ayrı ayrı özelliği ve yetenekleri de mevcut. Bu özellikler hem PvE hem de PvP savaşlarında size avantaj sağlıyor.

Dikey olarak oynanan bir mobil oyun olması sebebiyle, oynanışta da size kolaylık sağlıyor. Görsel olarak tatmin edici grafiklere de sahip olan Korsan Krallığı‘nı mutlaka hemen şimdi indirin.

Uyarmam gereken en önemli şey, oyunda bir yere gelebilmeniz için en az 1 ay düzenli şekilde oynamalısınız. Birkaç saat ya da birkaç gün oynadığınız zaman bir ilerleme kaydetmeniz mümkün değil. Hatta para verseniz bile ilerleyemiyorsunuz.

Sabırla oynadığınızda gerçekten iyi yerlere gelebilirsiniz.

Korsan Krallığı oyunu hakkında size aktaracaklarım şimdilik bu kadar. Detaylı rehberlerde görüşmek üzere.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.