it-bölüm-2-yorumlar

It (O) Bölüm 2 Yorumları

Merhaba herkese. Stephen King’in favori eserlerinden biri olan It (O) filmi hazır Türkiye’de de vizyondayken, izlemek için kararsız olanlarınız için bir It Bölüm 2 yorum yazısı hazırlamak iyi olur diye düşündüm. Yazıya başlamadan önce It Bölüm 2 için bilinen bir yanlışı düzeltmek isterim. Öncelikle, It 2 diye bir film yok. İnternette daha çok It 2 olarak rastladım. Bu yanlış bir tabir. Film ikinci bir film değil. İlk filmin ikinci bölümü. Bu yüzden, It (O) Bölüm 2 olarak söylenmesi gerekiyor. Lafı fazla uzatmadan It (O) Bölüm 2 yorumları başlığına geçelim. 🙂

It (O) Bölüm 2 Yorumlar

 1. Oldukça kafa karıştırıcı bir film olduğunu söylemeliyim. It Bölüm 1 çok daha güzeldi. Daha iyisini bekliyordum, beklentimin altında kaldı.
 2. Yapımcılar tam olarak ekrana yansıtmak istediklerini yansıtamamışlar. Ortaya çıkan film tam bir facia.
 3. It (O) Bölüm 2 çok derin bir film. It kitabı okumadan izlemenizi önermem. Veya It Bölüm 1 ve It Bölüm 2’yi beraber izleyin.
 4. Çocukların büyüklüğü için seçilen oyuncuların pek iyi olduğunu düşünmüyorum.
 5. Temel olarak It Bölüm 1 ile hemen hemen aynı. Filmler arasındaki tek fark, It Bölüm 2’de çocukların büyüklüklerini izliyoruz. Yetişkinler ama daha az çekiciler.
 6. It Bölüm 2 tam anlamıyla bir şaka. Aksi kabul edilemez. Stephen King ne düşünüyor acaba.
 7. It Bölüm 1’e göre daha iyi biten bir film. Kitabın hayranları bu sonu mutlaka beğenecektir. Filmin işlenişi standart ama sonu oldukça güzel.
 8. Pennywise’ı bu filmde daha heyecanlı izliyoruz. Sadece 3 saatte bu kadar terör estirilemezdi. 🙂
 9. It Bölüm 1 ile birlikte, zekice hazırlanmış bir korku filmi olarak akıllara kazınacaktır.
 10. İlk filmden daha yüksek bir beklenti içine girmezseniz izleyebilirsiniz. İlk filme göre, daha az heyecanlı ve daha yavaş işleniyor. Filmin sonuna kadar izliyorsunuz ama filmin sonu da Pennywise’a yakışır biçimde değil.
 11. It Bölüm 2 harika değil, ama iyi. Birkaç mükemmel Pennywise ve çocuk sahnesi var. Aynı zamanda tempolu. En iyi korku filmleri arasına girmez ama tavsiye edilir.
 12. Film gereksiz uzatılmış. Çoğu sahne oldukça gereksizdi. Yine de It Bölüm 1’i izlediyseniz, It Bölüm 2’yi de izleyebilirsiniz.
it-bölüm-2-yorumlar

It Bölüm 2 Yorumlar

It (O) Bölüm 2 Hakkında

Daha öncesinde It Part 1’in vizyona gireceği haberini buradan vermiştik. O zamanlar tabii heyecan çok daha yüksekti ama şu an nedense fragmanlar beni It Bölüm 2’ye çekmedi. Bu sebeple, benim It Bölüm 2 inceleme yazım biraz gecikebilir. It Bölüm 2 yorumları merak edenler ve It Part 2 güzel mi diye merak edenler için, umarım güzel bir yazı olmuştur. Yorumların tamamı, profesyonel eleştirmenler tarafından yapılmıştır. Bu yüzden, yorumları dikkate alabilirsiniz.

Yorumlardan yola çıkarsak, ortalama bir film olmuş bence It Bölüm 2. Acaba Stephen King efsanesi olan bu seriye yakışan bir film mi? Kesinlikle tartışılır. Siz It Bölüm 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce It 2 güzel bir film mi? Lütfen It Part 2 hakkında düşündüklerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşın. Böylelikle It Part 2’yi izlemeyi düşünenlere büyük yardımınız dokunmuş olur.

It Bölüm 2 hakkında yazımızın burada sonuna geliyoruz. Umarım film hakkında ufak bir ilk izlenime sahip olmuşsunuzdur. Filmi yakın zamanda sinemada izlemeyi düşünüyorsanız, şimdiden iyi seyirler. It Part 2 fragmanını ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere. 🙂

8 Yorum

 1. Deniz Cevapla

  It bölüm 2 için çok büyük bir beklentim yok ama kesinlikle izlenecekler listemde bulunuyor. It 2. bölümü İzledikten sonra ve siz de izleyip bir değerlendirme yazısı yazdıktan sonra, o yazınızın altına filmle ilgili düşüncelerimi de yazarım 🙂

  1. Enes Talha Çalışkan Yazar Cevapla

   Yorumunuz için teşekkürler. İt Part 2 izlenmesi gereken korku filmlerinden. Büyük bir beklentiye girilmediği sürece izlenilebilir diye düşünüyorum. 🙂 It Bölüm 2 inceleme yazım çok yakında burada olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.