IT(O) 2017 Filmi Çok Yakında Sinemalarda

Bir Stephen King klasiği olan ve 1986 yılında yayımlanan IT yani O kitabını bilmeyeniniz yoktur.
IT yani O kitabı bir çok Stephen King filminde olduğu gibi beyaz perdeye taşınıyor ve 8 Eylül 2017‘de vizyona giriyor. Film fragmanıyla olsun, afişiyle olsun her şeyiyle hazır. Sadece filmin çekimlerinin bitmesini beklemek ve 8 Eylül 2017 tarihinde bu muhteşem IT filminin vizyona girmesini beklemek kalıyor bize.

IT Movie 2017

Film için şimdiden bir fragman verilmiş. Bu arada IT kitabının filmi 90’lı yıllarda da beyazperdeye taşınmıştı ancak bu film ondan bağımsız olabilir yapılıyor. IT filminin fragmanını ben izledim ve beğendim. Tatmin edici mi? Hayır değil. Ancak yinede başlangıç için iyi bir fragman olduğu söylenebilir. IT filmi vizyona girene kadar sanıyorum ki 1-2 fragman niteliğinde video paylaşılacaktır ancak şimdilik bununla yetinmek zorundayız. IT filmi vizyona girmeden önce IT kitabını da okumanızı tavsiye ederim.
Filmin konusu ise şöyle;
Derry, Maine’de ki küçük bir kasabada 7 çocuk ile yaşam savaşı verirken, aynı zamanda haydutlar Pennywise adı verilen bir katil palyaço ile yüz yüze yaşam savaşı verecektir.

Stephen King’in bir diğer efsanesi olan Hayvan Mezarlığı hakkında yazdığım diğer yazıya BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Hayvan Mezarlığı 2019, 5 Nisan 2019 tarihinde vizyona giriyor!

Filmin fragmanını izlemek için;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.