harry-potter-magic-awakened

Harry Potter Kart Oyunu: Harry Potter Magic Awakened

Yeni mobil oyun Harry Potter Magic Awakened ne zaman çıkacak ve Harry Potter Magic Awakened oyunu hakkında bilinen tüm detaylar burada!

Harry Potter hayranlarına iyi bir haberim var! Yeni bir mobil Harry Potter oyunu daha yolda. Warner Bros. Entertainment ve Çinli oyun devi NetEase, geçtiğimiz günlerde yeni bir mobil oyun geliştirdiklerini duyurdu. Harry Potter kart oyunu: Harry Potter Magic Awakened. Yeni Harry Potter oyunu, sadece bir kart oyunuyla da kalmayacak RPG öğeleri de taşıyor olacak.

Harry Potter Magic Awakened oyununun hikayesi, son savaştan birkaç yıl sonra Hogwarts’a gelen öğrencileri kapsayacak. Oyuncular, başkalarına meydan okumak için kendi kart destelerini oluşturacaklar ve PvP arenasında mücadele edecekler.

Harry Potter Magic Awakened, şimdilik sadece Çin’de ön kayıt aşamasında ve resmi bir lansmanı gerçekleşmedi. Harry Potter kart oyunu muhtemelen ilk olarak Çin’de yayınlanacak ve Çin’deki yayımcısı Warner Bros. Entertainment’in markası olan Portkey Games olacak. Avrupa ve diğer bölgeler için yayımcı kim olur bilinmez.

Aynı zamanda Harry Potter Magic Awakened ne zaman çıkacak diye merak ediyorsanız, maalesef en az bir yıl sürecektir diye tahmin ediyorum. Elbette Avrupa bölgesine gelmesi belki biraz daha uzun sürebilir. Yani Harry Potter Magic Awakened oynamak için biraz beklememiz gerekiyor.

harry-potter-magic-awakened-indir

Harry Potter Magic Awakened

Harry Potter Magic Awakened Geliyor!

Oyunun resmi lansmanı, tahmini olarak önümüzdeki Haziran ayında gerçekleşecek olan E3’te yapılacak. Elbette sadece oyun forumlarında konuşulan bir tahmin. Harry Potter mobil kart oyunu Harry Potter Magic Awakened hakkında elimizdeki kıt bilgilerle oluşturulan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyunun tanıtım görsellerine de bakabilirsiniz.

Bu haber umarım mobil oyun severleri ve Harry Potter hayranlarını sevindirmiştir. Bildiğiniz gibi şu an Harry Potter: Hogwarts Mystery ve Harry Potter: Wizards Unite oyunları mobil olarak oynanılabiliyor. Hogwarts Mystery büyük bir hayal kırıklığıydı ve oldukça olumsuz yorumlar almıştı ancak Wizards Unite oldukça sevilerek oynanılan bir Harry Potter AR oyunu. Eğer bu zamana kadar oynamadıysanız, onu da denemenizi öneririm. Harry Potter Wizards Unite hakkında yazdığım diğer yazıyı da okumayı unutmayın.

harry-potter-magic-awakened-oyna

Harry Potter Magic Awakened Gameplay

Siz Harry Potter mobil kart oyunu olan Harry Potter Magic Awakened hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben mobil kart oyunları arasında oldukça popüler bir oyun olacağını düşünüyorum. Siz de oyun hakkında ne düşündüğünüzü lütfen yorum olarak belirtin.

Daha fazla Harry Potter Magic Awakened haberi için beni takip etmeye devam edin!

6 Yorum

  1. Blogcu Cevapla

    Yazının başlığını gördüğüm de Allahııım dedim. Lakin oyunun 1 yıl sonrasına çıkacak olması beni oldukça üzdü. Ama son savaş sonrasını anlatacak olması acayip heyecanlandırıyor.

  2. Deniz Cevapla

    Bu güzelim oyunu 1 yıl bekleyecek miyiz şimdi? 🙁 umarım bu süreyi kısaltırlar oyun çok güzel görünüyor. Wizards Uniteyide hemen inceliyorum. teşekkürler paylaşım için.

  3. orhan alem Cevapla

    hey gidi koca (!) harry poter sen de oyuna gelmişsin. Bari oynamaya değseydi diyeceğim ama beklentisi düşük olanlar için yeterli gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.