darx unleashed online

Darx Unleashed Online İncelemesi

Yeni taktiksel 2D mobil MMORPG Darx Unleashed Online hakkında bilmeniz gerekenler ve önemli tüyolar burada.

Darx Unleashed Online, açık dünyada oynanabilen 2 boyutlu taktiksel savaşların yapıldığı PVP, PVE ve CO-OP şeklinde oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Oyunda 8 farklı karakter türü, 21 yetenek, 13 beceri ve 5 element vardır. Karakterinizle maksimum 100. seviyeye ulaşabilirsiniz ve bu serüven sırasında karakterinizi geliştirip daha güçlü canavarları yenebilirsiniz.

Oyunda 10’un üzerinde farklı zindan, 20’nin üzerinde BOSS bulunmaktadır. Oyunda 1500 farklı eşya bulunmaktadır ve her MMORPG oyununda olduğu gibi daha iyi eşyaları bularak karakterinizi güçlendirebilirsiniz.

En şaşırtıcı olanı ise bu oyundaki bütün kod, çizim, animasyon vb. tek bir kişi tarafından 3 yıl kadar sürede yapılmıştır. Şimdilik sadece mobil için desteği vardır ancak belli bir süre sonra da Steam’e çıkması beklenmektedir.

Darx Unleashed Online‘ın karakterleri şöyledir: Yaratık, Golem, Asasin, Okçu, Ejderha, Anka Kuşu, Keşiş ve Sihirbaz. Her karakterin farklı temel beceri dağılımı vardır. Karakterinizin becerilerini farklı şekillerde arttırarak karakterinizi farklı şekillerde oluşturabilirsiniz.

Oyundaki yetenekler, siz seviye atladıkça açılmaktadır ve her bir yetenek 6.seviyeye kadar yükseltilir. Oyunu yapanların tavsiyesi belli başlı yetenekleri belirleyip o yetenekleri 6.seviyeye çıkarmanız yönündedir.

Darx Unleashed Online Oynayacaklara Tavsiyeler

Oyunda 5 farklı element vardır ve her element birbirine karşı güçlüdür. Karşınızdaki canavarlara saldırırken onun güçsüz olduğu elementin olduğu yetenekleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Oyunda 10’un üzerinde meslek seçeneği vardır ve meslekler ikiye ayrılır. Bu mesleklerden bazılar odun, taş gibi temel malzemeleri toplamaya dayanırken bazıları ise bunlardan yeni eşya oluşturmaya yarar. Yani oyunda Craft sistemi vardır.

Silahlarınızı ve eşyalarınızı maksimum +10. seviyeye kadar geliştirebilirsiniz. Gelişim eşyanın seviyesi arttıkça zorlaşır.

Oyunda bulunan zindanlara girmek için canavarlardan düşen anahtarlar gerekmektedir. Her zindanın sonunda bir BOSS bulunmaktadır. Bazı zindanların sonunda başka anahtar ile giriş yapılabilen farklı zindanlar bulunmaktadır ve bu alan zindanın devamı gibidir. Sonunda çok daha güçlü bir canavar ile karşılaşırsınız ama eğer onu yenmeyi başarabilirseniz alacağınız deneyim puanı çok daha fazladır.

Oyunda her MMORPG de olduğu gibi Parti sistemi, Global Chat gibi sistemler bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla stratejinin sonuna ulaşabileceğiniz müthiş bir deneyim!

Mobil MMORPG‘ler p2w oluyor veya sürekli reklam izleyeceğiz veya bu kadar şeyden sonra yüksek boyutlara sahip bir oyun diye düşünmeyin. Oyunda zorunlu reklam bulunmamaktadır. Eğer deneyim puanınızı ve kazandığınız parayı katlamak isterseniz reklam izlersiniz. Oyunun boyutu Google Play’de sadece 100 MB’dır ve ekstra indirme yoktur. Bu açıdan kesinlikle denemelisiniz.

Darx Unleashed hakkında size aktaracaklarım bu kadar. Yeni taktiksel bir mobil MMORPG arayan herkesin mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Darx Unleashed Online İndirme Linkleri

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ColorifiedGameStudios.DarxUnleashedOnline

APP Store: https://apps.apple.com/us/app/id1524807134

2 Yorum

 1. Mmorpgci Cevapla

  Piyasada oynanabilir Türkçe dil desteği olan mmorpgler ve yeni çıkacak mmorpgler hakkında bir listeniz varsa paylaşır mısınız? Kayra online ve Rise online world dışında Türkçe çıkacak veya Türkçe yama gelecek mmorpgler var mı?

  1. Enes Talha Çalışkan Yazar Cevapla

   Selam kardeşim. Şu an için böyle bir listem yok ancak 2020 yılında oynanabilecek MMORPG listesi gibi bir şey yapmayı planlıyorum. Geçtiğimiz aylarda Mobil MMORPG Tavsiyeleri yazısı yazmıştım, onun gibi olabilir. O yazıyı her yeni MMORPG çıktığı zaman -eğer kaliteliyse- ekliyorum. Mobil MMORPG arıyorsan o yazımı mutlaka incele ancak PC MMORPG arıyorsan seni biraz bekleteceğim. 🙂 Çok selamlar.

   https://enestalha.com/mobil-mmorpg-tavsiyeleri-2020/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.