Color Out of Space Filmi

Color Out Of Space Yorumları

Color out of Space filmi yorumları ve Color out of Space hakkında bilinmesi gereken bazı detaylar burada yer alıyor!

Herkese selamlar. Geçtiğimiz aylarda yayınladığım bir yazıda bahsettiğim, Color Out of Space filmi, nihâyet bazı ülkelerde vizyona girmeye başladı ve internette de film hakkında olumlu veya olumsuz yorumlar yapıldı. Korku ve Bilim Kurgu türlerini birleştiren bu yeni yapım, acaba izleyicilerin beklentisini karşılıyor mu, karşılamıyor mu? Bahsini ettiğim 2020’de vizyona girecek korku filmleri yazımda, sizin de en çok ilginizi çeken filmlerden biri olan Color Out of Space yorumları yazısına başlayalım isterseniz.

Color Out of Space Konusu

Gözlerden uzakta yer alan bir çiftlikte yaşayan Gardner ailesi, bir gün hiç beklenmedik bir olayla karşılaşır. Çiftlik evlerinin bahçesine bir meteor düşer ve ailenin hayatı kabusa döner. Bu meteor, sadece onları değil tüm dünyayı etkileyecektir. Düşen meteor; canlıların mutasyona uğramasına, yayıldığı bölgelerin rengini değiştirmesine ve dünyayı uzaylı istilasına açık bir hâle getirir. (Filmin imdb sayfası)

Color Out of Space Yorumları

  • Her şey kontrolden çıkıyor. Tek yapmanız gereken kaçmak. Belki de bu filmi bu kadar eğlenceli yapan şey budur.
  • Film esnasında düşünebileceğiniz çok fazla şey yok ama tarif edilecek çok şey var. Color Out of Space filmi, beklentilerimi karşılayan bir film.
  • Filmin temposunu beğendim. Ortalarına kadar her şey heyecanlı ve güzel bir son. Film boyunca heyecanınızı asla kaybetmiyorsunuz.
  • Nicholas Cage’in önemi büyük. Belki de o olmasaydı, bu film bu kadar da iyi olmayacaktı.
  • Büyük kült korku filmi olma potansiyeline sahip. Korku filmi hayranları buna bayılacak. Ve elbette Nicholas Cage hayranları da.
  • Amerika’nın yaşayan en büyük aktörlerinden biri olan Nicholas Cage, H.P.’ye dayanan bu müthiş filmde harika bir etki yaratıyor. Gerçek bir bilim-kurgu ve korku filmi!
  • Gerçekten çok keyif aldım. Ürpertici, aptalca. Oyuncu seçimleri ise bence oldukça iyiydi. Cage, çok iyi bir karar.
  • Orijinal Lovecraft hikayesinin güzel bir uyarlamasıydı. Orijinal hikayelere bağlı filmleri seviyorsanız tavsiye ederim.
  • Bu, “Annihilation” filminin bir kopyasıydı ve kopya olduğunu bariz bir şekilde belli ediyor. Bu filmi bu kadar popüler yapan şey, kullanılan çarpıcı görseller.
Color Out of Space Yorumları

Color Out of Space Yorumları

Color Out of Space Hakkında

Color Out of Space hakkında yani yeni vizyona giren korku filmi hakkında yapılan yorumlar bu şekilde.  Siz Nicholas Cage’in de olduğu yeni korku filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce beklentileri karşılayan bir film olur mu?

Nicholas Cage’in bu filmde rol olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Bana kalırsa, Countdown filminden sonra, 2020’nin ilk çeyreğinde izleyeceğimiz en iyi korku filmi olacaktır. “Countdown da ne?” diyenleriniz varsa, sizi “Countdown İncelemesi” yazıma davet ediyorum. 🙂

Color Out Of Space Vizyon Tarihi

Color Out of Space Kanada ve bazı ülkelerde film vizyona girmeye başladı. Filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise maalesef şimdilik belli değil. Filmin vizyon tarihi hakkında bir gelişme olduğunda sizi buradan haberdar edeceğim. Beni takipte kalın.

Color out of Space yorumları yazımı şimdilik burada sonlandırıyorum. Bu filmin vizyona girmesini gerçekten heyecanla bekliyorum çünkü harika bir film bizi bekliyor gibi. Okuduğum olumsuz yorumlar, her ne kadar biraz tedirgin etse de, yine de hâlâ beklentim çok yüksek

Eminim ki, sizin de böyledir. Şimdilik, maalesef beklemekten başka bir çaremiz yok. Ben de sizler gibi bu film hakkında haberlerin çıkmasını bekliyorum. 2020’nin ortalarında veya sonlarına doğru vizyona gireceğini düşünüyorum. Tabii ki bir duyum veya herhangi bir şey değil. Sadece benim tahminim.

Henüz filmin fragmanını izlemediyseniz, hemen aşağıdan filmin fragmanını da izlemeyi unutmayın. Lütfen vizyona girecek yeni korku filmlerinden biri olan Color Out of Space filmi hakkında da neler düşündüğünüzü aşağıdan yorum olarak herkesle paylaşın.

2020 yılında vizyona girecek korku filmleri hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu makalede Color out of Space filminin geleceğini daha öncesinde de duyurmuştuk.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.