zombirock-2022

Zombirock Nasıl Oynanır? (2022)

Joygame'in 10 yıl önce kapattığı oyun Zombirock yani Brawl Busters, Mayıs 2022 artık Türkçe olarak yeniden oynanılabilir!

Brawl Busters ya da daha çok bilinen adıyla Zombirock, Mayıs 2022 itibariyle yeniden açıldı. Bağımsız geliştiriciler tarafından, uzun bir zamandır yeniden geliştirmeye başlanan oyun nihâyet açıldı ve sorunsuz bir şekilde oynamak mümkün. Peki Zombirock nasıl oynanır? İşte tüm merak ettikleriniz burada.

Zombirock Neden Kapandı?

Zombirock, 2011 yılında Joygame tarafından yayınlanmış bir oyundu. Türkiye’de yüksek oyuncu sayısına sahip olmasına rağmen, fazla uzun sürmeden Joygame tarafından sunucular kapatılmıştı ve on yıldır oyuncular bir şirketin bu oyunu yeniden açmasını bekliyordu.

Zombirock neden kapandı sorusunun cevabı ise, geliştirici firmanın artık oyunu desteklemeyeceğinden kaynaklanıyordu. Joygame’in ülkemize getirdiği, oyunculara sevdirdiği ve daha sonra kapattığı tüm oyunlar gibi bu da tarihin tozlu sayfalarına karışmıştı.

Zombirock Yeniden Açıldı (2022)

Zombirock yani Brawl Busters, on binlerce oyuncunun destekleriyle Discord üzerinde büyüdü ve şu an çok ufak bir ekip olmalarına rağmen anlık olarak binlerce oyuncuyu oyuna bağlamayı başladılar.

Birkaç yıldır sürekli Zombirock açılıyor, Zombirock ne zaman açılacak gibi konular konuşuluyordu. Ve artık zamanı geldi.

Zombirock’ı Mayıs 2022 itibariyle tamamen Türkçe bir şekilde oynayabilirsiniz! Peki Zombirock nasıl oynanır?

Eski günleri hatırlamak ve zombi avlamak isteyenler hemen aşağıdaki başlıktaki yönergeleri izleyerek oyunu indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirler.

Zombirock Nasıl Oynanır?

Zombirock nasıl oynanır konusunu merak ediyorsanız adımları takip edin:

  • Project Brawl Busters adlı Discord sunucusunu ziyaret edin.
  • Sunucuya kaydolduktan sonra “Announcements” kanalına tıklayın.
  • Kanalda yöneticilerin paylaştığı indirme linklerini göreceksiniz. En son paylaşılan Google Drive linkine tıklayın ve indirin.
  • Dosya bilgisayarınıza indirdikten sonra RAR’dan çıkartın ve oyun klasörleri içinde yer alan “PBB’yi Çalıştır” adlı dosyaya tıklayın.
  • Oyun açılacaktır.

Zombirock Kayıt Olma (2022)

Zombirock kayıt olmak için oyunu indirmeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir. Oyun açıldığında ilk olarak kayıt olma ve giriş yapma bölümüyle karşılacaksınız.

Kullanıcı adı ve şifrenizi belirleyerek oyuna giriş yapabilirsiniz.

Zombirock’ta eğlenmeye ve geliştiricileri desteklemeye bakın! Ortaya harika bir iş çıkarmışlar.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.