frozen-flame

Yeni Survival MMO: Frozen Flame Geliyor

Yeni çıkacak olan Survival MMO Frozen Flame oyununu hemen TL ile satın alabilir ya da Steam üzerinden ücretsiz Demo versiyonu oynayabilirsiniz.

Yeni Rus oyun geliştiricisi Dreamside Interactive, yaklaşmakta olan ödüllü fantezi MMO Frozen Flame‘in ilk özelliklerini açıkladı. Şu anda kapalı beta erişimi içeren ön sipariş için mevcut olan Frozen Flame, bir açık dünya hayatta kalma fantezi RPG oyunudur.

Steam üzerinden “Demo” versiyonu ücretsiz bir şekilde indirebilir ve oynayabilirsiniz. Oyunun internet sitesinden ise kapalı betaya ön kayıt yaptırabilirsiniz. Üstelik yerelleştirilmiş fiyatlar ile.

frozen-flame-on-kayit

Frozen Flame Fiyatlar

Frozen Flame Hakkında

Oyunun hikayesi Arkana adı verilen bir dünyada geçiyor.  Oyuncular, dünyanın başına gelen felaketleri durdurmakla görevliler ve bu esnada onlarca farklı yaratık ve zorlukla karşılaşacaklar.

Arkana’da maceraya atılırken, oyuncular kendileri için özellikler toplayıp güçlenmeyi veya müttefiklerle grup kurmayı seçebilirler. En son güncelleme, oyuncuların birbirleriyle etkileşim kurmaları ve birbirlerine yardım etmeleri için yeni fonksiyonlar getirdi. Oyuncular artık müttefiklerine yardımcı büyüler yapabilecek, bu da Arkana’nın veya diğer oyuncuların engellerinin üstesinden gelmeyi kolaylaştıracak.

Yardımcı büyülerin yanı sıra, oyuncular Airdrop şeklinde yardımlar bulabilecekler. Dünyada bir ışık sütunu ile işaretlenen Airdroplar, oyuncuların Antik Vadi’deyken toplayabilecekleri ganimetleri içerecek. Airdroplar rastgele aralıklarla ortaya çıkacak ancak etraftaki herkesi olası ganimetler konusunda uyarılacağı için oyuncuların dikkatli olması gerekecek.

Frozen Flame Son Güncelleme Detayları

Frozen Flame son güncellemesi şunları içeriyor:

  • Yeni canavar – oyuncular artık gece çöktükten sonra terkedilmiş köylerde hayaletlerle karşılaşacaklar.
  • Yeni büyüler
  • Değişen dünya – Chronos Shield bariyeri geçilmez hale geldi. Antik Vadi’ye seyahat etmek isteyen oyuncuların şimdi The Cradle of Keepers’ın merkezine gitmeleri ve vadiye açılan portalı aramaları gerekecek.

Frozen Flame oyununu deneyimlemek için hemen internet sitesini ziyaret edin.

Paylaş

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.