yeni mobil oyun steel rage

Yeni Mobil Oyun: Steel Rage İncelemesi

Yeni android oyunu Steel Rage nasıl bir oyun ve Steel Rage hakkında bilmeniz gereken her şey!

Herkese selamlar. Google Play Store ön kayıtlarımda bekleyen Steel Rage, geçtiğimiz haftalarda yayınlandı ve ben de oyunu sonunda deneyimleme fırsatı buldum. Aslında Steel Rage apk olarak da oynanılabiliyordu ancak ben acele etmeyerek oyunun tam sürüm olarak çıkmasını bekledim. Her neyse. Bu yazıda Steel Rage hakkında düşüncelerimi okuyacaksınız. Nasıl oynandığı hakkında bilgilere erişebileceksiniz. Dilerseniz yeni mobil oyun Steel Rage incelemesi yazımıza başlayalım. Yazının sonundaki bağlantıyı kullanarak oyunu indirebilirsiniz.

Steel Rage Hakkında

GD Company adında mobil oyun şirketi tarafından geliştirilen ve yayınlanan Steel Rage oyunu, tanklardan ve robotlardan bıkan mobil oyuncular için geliştirilmiş. Popüler PvP oyunlarının yanı sıra, Steel Rage oyununda arabalarla savaşıyorsunuz.

Oyunu geliştiren şirket GD Company, öyle boş bir şirket değil aynı zamanda. Kendilerinin Google Play Store’da yayınlanmış 10’un üzerinde oyunu var. Bunların çoğu Online PvP savaşları genellikle. Uçak, araba, gemi ve insan savaşlarını konu alıyor. Yani kısacası, Steel Rage oyununun arkasında yeni bir ekip yok.

Dilerseniz oyunun incelemesini de okuyup, yazının sonundaki Steel Rage indir yazısına tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Steel Rage İncelemesi

Steel Rage adlı bu araba savaşı oyununda, araçlarınızı istediğiniz şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Yani tamamen oynayış zevkinize göre bir araç yaratabilirsiniz. Araç gövdesi, araç yeteneği veya aracın herhangi bir yerini düzenleyebilir, yeni silahlar ekleyebilirsiniz. 

Oyun içerisinde hafif, orta ve ağır silahlar bulunuyor. Makineli tüfekler veya füzeler arasından bir seçim yaparak, düşmanınızı yenmek için bir strateji yaratabilirsiniz. Bu oyunda tamamen özgürsünüz. Sadece silah seçiminde de değil, aracın hızı için ayrı bir özellik açabilirsiniz veya daha sert ama yavaş olması için başka özellikler açabilirsiniz. Bence bu yönüyle harika bir mobil oyun Steel Rage.

Steel Rage İncelemesi

Steel Rage İncelemesi

Sadece bu da değil, oyunun oynanışı gerçekten çok eğlenceli. Yazının sonuna Steel Rage Gameplay videosu bırakacağım, oradan da göreceksiniz zaten ama araçları sürmesi gerçekten eğlenceli. Çünkü araçlar oldukça hareketliler ve savaş araçlarınızla drift bile yapabiliyorsunuz! 🙂 Bunun yanı sıra, grafiklerde bir harika. Arenalar oldukça geniş ve haritalar çok detaylı. Bu da, oyunu oynarken iyi bir strateji yaratabilmeniz için fazla olanak sağlıyor. 

Yeni mobil oyun Steel Rage hakkında size aktaracaklarım bu kadar. Benim gerçekten çok severek oynadığım bir mobil oyundur kendisi. Manyak gibi telefonun başında saatlerinizi harcayacağınız bir oyun değil. Bu yüzden tercih ediyorum bu oyunu. Siz de 3-5 dakika eğlenmek isterseniz, dışarıda otururken zaman geçsin diye bakıyorsanız, Steel Rage oyununu indirip oynayabilirsiniz. Yani telefona bağımlı bir şekilde mobil MMO oyunları oynayanlara göre değil pek.

GD Company, Facebook sayfasından oyunla ilgili gerçekten müthiş bir destek sunuyor. Oyun hakkında düşüncelerinizi, isteklerinizi veya şikayetlerinizi doğrudan geliştirici ekibe iletebilirsiniz. Bu da oldukça işinize yarayacaktır.

Yeni mobil oyun Steel Rage incelemesi yazımızın sonuna yaklaşırken, bir şeyi daha hatırlatmak isterim. Steel Rage henüz yeni açılan bir mobil oyun olduğu için, sıralamaya girmek için geç kalmadınız. Eğer şimdi indirirseniz, en iyilerden biri olmamanız için hiçbir sebep yok. 🙂 Hemen aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyunu indirebilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Steel Rage İndir

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.