Yeni Korku Filmi: Slenderman

Dünyanın en korkunç efsanelerinden olan Slenderman'in filmi SLENDER MAN hakkında bilmeniz gereken her şey!

Sadece bir fotoğraf yarışması için yaratılan Slenderman karakteri nasıl bu kadar popüler bir korku öğesi oldu anlam veremiyorum. Evet, Slenderman karakteri aslında bir fotoğraf yarışması için yaratılmış bir karakterdi. Hadi bu olayı daha detaylıca inceleyelim ve Slenderman Filmi Hakkında detaylara geçelim.

Slenderman filmi ne zaman çıkacak?
Slenderman filmi ne zaman çıkacak?

Slenderman karakteri 2009 yılında yapılan fotoğraf yarışmasında Eric Knudsen’in çizimiyle ortaya çıktı. Yavaş yavaş ün kazanmaya başlayan Slenderman, 2014 yılında yaşanan bir trajedi yüzünden tüm dünyada popüler bir hal aldı. Amerika Birleşik Devletlerinde yaşanan bir olayda, 12 yaşlarındaki çocuklar arkadaşlarını ormana götürüp bıçaklamışlardı. Hemde Slenderman kostümüyle!

Hakkında efsaneler çıktı, hikayeler yazıldı, videolar çekildi ve yetmedi filmleri çekildi. Evet, aslında tam bir korku filmi ikonu Slenderman. Çünkü onun yüzü yok ve korkutucu bir duruşu var. Defalarca küçük çaplı filmleri yapıldı. Ancak hiçbiri gişede istediği başarıyı elde edemedi. Hazır piyasada büyük çaplı bir Slenderman filmi yokken çekmeleri gerekiyordu. Ayrıca korku filmi sevenlerde kaliteli Slenderman temalı bir film izlemek istiyorlardı.

Slenderman Ne Zaman Çıkacak?

Slenderman filminin çıkacağının duyurusu geçen sene yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Hatta korku gruplarında büyük ses getirmişti. Filmin ne zaman çıkacağı ise geçtiğimiz haftalarda filmin fragmanı ile belli oldu. Slenderman filmi 18 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girecek.

Slenderman Filmi Hakkında

Slenderman filminin yönetmen koltuğunda ise Sylvain White oturacak. Filmin senaryosunu ise “13 Günah” filminin senaristi David Birke hazırladı. Açıklanan oyuncu kadrosunda ise Joey King, Annalise Basso, Jac Sinclair, Julia Goldani Telles, Alex Fitzalan gibi isimler var.

Dünyanın ilk yüksek bütçeli ve büyük çaplı Slenderman filmi olma özelliği taşıyacak olan film umarım ki gişede istediği başarıyı elde eder. Duyurulduğu günden beri korku gündeminden düşmeyen Slenderman filmi, 18 Mayıs 2018 tarihinde de vizyona girecek. Slenderman filminin fragmanı ise bu ayın başında yayınlanmıştı. Slenderman fragman videosunu ise aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Açıkçası söylemek gerekirse Slenderman‘in fragmanı beni pek tatmin etmedi. Ben Slenderman‘a göre daha “korkunç” bir şeyler beklerdim. Yinede fragmanı çok beğenenler de yok değil. Zaten fragmana göre filmi yorumlamak pek etik olmayacaktır. Slenderman çıkmaya yakın film hakkında daha fazla ayrıntılar paylaşılacaktır. Bu ayrıntılara göre filmi izleyip izlemeyeceğinize karar verebilirsiniz 🙂 Slenderman filminin vizyon tarihi hakkında yeni bir güncelleme olursa veya detaylar gelirse yeni yazılar da bu bilgileri sizinle paylaşacağım. Şimdilik Slenderman hakkında bildiklerimiz bu kadar.
Slenderman filmi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Lütfen yorum olarak bizimle paylaşın.

Slenderman Filmi Fragmanı

7 Yorum

  1. Caner Canova Cevapla

    Slendarman karakterinin hikayesini bilmiyordum gerçekten çok ilginç geldi bana film hikayesinin bu şekilde oluştuğunu bilmiyordum.

  2. Unknown Cevapla

    Yaşım 15 Acaba Filme Alırlar Mı Çok Uzun Zamandır Filmini Bekliyordum Slender Man'in Aşırı Derecede İzlemek İstiyorum Ama Yaş Sınırı Var İşte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.