undecember-hakkinda

Yeni Action RPG UNDECEMBER Hakkında

LINE Games, Koreli oyun geliştirici firma Needs Games’in cross-platform Hack & Slash RPG oyunu UNDECEMBER hakkında bir duyuru yaptı.

Duyuruya göre, UNDECEMBER oyunu 12 Ekim 2022 tarihinde açılacak. Şu an Steam ve Google Play Store üzerinden ön kayıt yapılabilir durumda.

Undecember Steam: https://store.steampowered.com/app/1549250/UNDECEMBER/
Undecember Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.linegames.udg

UNDECEMBER Hakkında

Cross Platform Hack-and-Slash ARPG olan UNDECEMBER, oyuncuların PvE’den toplanan Beceri ve Rünlerden binlerce farklı yetenek kombinasyonunu deneyerek kendi karakterlerini oluşturmalarına olanak tanıyan sınıfsız bir savaş sistemi sunuyor.

Çeşitli meydan okuma ve Solo içeriklerinden; Chaos Dungeon, Raid’ler ve Lonca Savaş Alanlarına kadar oyuncuları sürekli olarak meşgul etmeye hazır içerikler mevcut olacak ve her büyük güncellemeyle içerikler artırılacak.

İlk olarak bu yılın başlarında Güney Kore’de piyasaya sürülen oyun, 3 milyondan fazla ön kayıt topladı ve lansmanından kısa bir süre sonra Google Play ve App Store’daki En İyi 10 oyun listesinde yer aldı.

12 Ekim 2022 tarihinde PC ve mobil cihazlar için oynanışa açık olacak. İngilizce, Japonca, Çince (Basitleştirilmiş/Geleneksel), Almanca, Fransızca, Portekizce ve Tayca dahil olmak üzere birden fazla dil seçeneği de mevcut olacak.

UNDECEMBER hakkında merak ettiğiniz her şeyi aşağıdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir