Yarı Fiyatına Overwatch Nasıl Alınır?

Overwatch, Blizzard tarafından hazırlanmış ve yayımlanmış bir FPS oyunudur. Oyunun şuan 10 milyonu aşkın bir aktif oynayan sayısı bulunmaktadır. Son zamanlarda çıkan oyunların en iyiler listesinde her zaman ilk sıralarda yer bulan bu oyun tabii ki ülkemizde ekonominin kötü gidişatı sebebiyle şuan battle.net‘te yani resmi sitesinde ortalama 220 TL. Tabii Türk e-pin sitelerinde ortalama 150-160 TL‘ye de Overwatch‘a sahip olabiliyorsunuz.

Overwatch

Ancak şimdi size anlatacağım bu yöntem ile Overwatch‘a ortalama 90-100 TL arası bir miktar ücret ödeyerek sahip olabileceksiniz. Kurlar sürekli değiştiği için bu rakamlar elbet değişkenlik gösterecektir. Adım adım yapmanız gerekenleri sıralayacağım.

Overwatch Buy

İlk olarak us.battle.net adresinden ülkenizi Arjantin seçerek normal bir şekilde üyeliğinizi alıyorsunuz. Daha önce kullanmadığınız bir e-posta olmamasına dikkat ediniz.

Daha sonra yapmanız gereken ise Blizzard uygulamasına(eski ismi battle.net uygulaması) giriş yapmak ve Shop(Mağaza) bölümüne girmek.

Blizzard‘a Arjantin ile üye olduğunuz için oradaki bütün para birimleri ARS(Arjantin Pezosu) olacaktır. Şimdi tek yapmanız gereken Overwatch oyununu bulup satın almak. Yapmanız gerekenler bu kadar kolay.

Bu arada bilgi vermekte fayda var. Arjantin ile üye oldum Avrupa sunucusunda oynayamaz mıyım? diye soranlarınız elbet olacaktır. Dünyanın neresinden oyunu alırsanız alın ister Amerika, ister Avrupa ve isterseniz de Asya sunucularına giriş yapabilirsiniz. Takıldığınız veya yapamadığınız yer olursa yorum olarak belirttiğiniz takdirde seve seve yardımcı olacağım. İyi oyunlar!

3 Yorum

  1. Yusufcan Cevapla

    Bu Overwatch'ı ucuza alma taktiği biraz Playstation Store'daki taktiğe benziyor. Ne kadar fiyatı biraz daha düşse de maalesef Overwatch'ın sistem gereksinimlerini karşılayacak bir bilgisayara sahip değilim 😀

  2. Adsız Cevapla

    Hocam saygılar. Üstünden baya zaman geçmiş konunun ama sormak istediğim bir şey var. Yeni battle.net hesabı açmak istemiyorum çünkü aktif bir HOTS oyuncusuyum. Yeni bi hesaptan kendime hediye atamaz mıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.