xbox-mmorpg-oyunlar

Xbox MMORPG Oyunlar

Xbox MMORPG oyunlar, Xbox üzerinde MMORPG oynamayı sevenler için oluşturulan bir listedir. Aşağıdaki listede uzun ömürlü, ücretli veya ücretsiz olan oyunları bulabilirsiniz.

Xbox MMORPG Oyunlar

Xbox MMORPG oyunlar, aşağıda listelenmiştir.

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV, Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Oyunun hikayesi Eorzea adlı bir dünyada geçer ve oyuncular karakterlerini yaratıp, farklı görevleri tamamlamak, birlikte çalışmak ve diğer oyuncularla etkileşim içinde olmak için birçok farklı sınıf seçenekleri arasından seçim yapabilirler. Xbox MMORPG oyunları arasında en çok tercih edilen oyunların başında gelir.

Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Tamriel dünyasında geçer ve oyuncular Tamriel adındaki bir dünyada etkileşim içinde olabilir, maceralar yaşayabilir ve çeşitli görevleri tamamlayabilirler.

Neverwinter

Neverwinter, Cryptic Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Oyunun hikayesi Neverwinter adlı bir şehir ve çevresindeki bölgelerde geçer ve oyuncular karakterlerini yaratıp, farklı görevleri tamamlamak, birlikte çalışmak ve diğer oyuncularla etkileşim içinde olmak için birçok farklı sınıf seçenekleri arasından seçim yapabilirler. Dungeons & Dragons oyunudur.

Guild Wars 2

GW2, ArenaNet tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir MMORPG oyunudur. Tyria dünyasında geçer ve oyuncular karakterlerini yaratıp, farklı görevleri tamamlamak, birlikte çalışmak ve diğer oyuncularla etkileşim içinde olmak için birçok farklı sınıf seçenekleri arasından seçim yapabilirler.

Runescape

Runescape, Jagex tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir MMORPG oyunudur. RuneScape adındaki bir fantezi dünyasında geçer ve oyuncular karakterlerini yaratıp, farklı görevleri tamamlamak, birlikte çalışmak ve diğer oyuncularla etkileşim içinde olmak için birçok farklı sınıf seçenekleri arasından seçim yapabilirler.

Xbox MMORPG oyunlar hakkında daha fazla içerik için beni takip etmeyi unutmayın.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir