World of Warships Blitz Hakkında

Wargaming‘in en sevilen savaş oyunlarından biri olan World of Warships‘de artık World of Tanks gibi mobil sürümüne kavuştu. Bugün itibariyle Google Play Store’dan indirilmeye sunulan World of Warships Blitz, bütün World of Warships oyuncularının yüzünü güldürdü.

World of Warships Blitz

World of Warships Blitz‘i bilgisayar versiyonundan ayıran pek bir özelliği bulunmuyor. Gerçekçiliği dahil olmak üzere hemen hemen her şeyi aynı denebilir. World of Warships Blitz‘i Google Play Store’dan indirdikten sonra oyun içerisinden yaklaşık 420 MB’lık bir indirme işlemi daha yapacak ve oyuna giriş yapabileceksiniz.
Oyunu şuan için Türkiye’de Google Play Store’dan indirmeniz pek mümkün olmayabilir çünkü şuan sadece belirli ülkelerde açık. Bir kaç gün içerisinde Türkiye içinde indirilmeye açılacaktır. Bir diğer önemli nokta ise, World of Warships Blitz‘de şuan sadece Asya sunucusu bulunuyor. Ancak yakın zamanda Avrupa ve Amerika sunucularının da açılacağından emin olabilirsiniz.
Normalde Wargaming’in diğer mobil oyunlarına direkt olarak Wargaming hesabınızla giriş yapabiliyordunuz ancak yalnızca Asya sunucusunun bulunması sebebiyle var olan Wargaming hesabınızla giriş yapamıyorsunuz ve giriş yapmaya çalıştığınzda “Login failed, please chech your email and password” hatasıyla karşılaşıyorsunuz. Bu sebeple World of Warships Blitz‘e giriş yapabilmeniz için Google hesabınızla yada Facebook hesabınızla oturum açmalısınız.

World of Warships Blitz

World of Warships oynamamış olup da direkt olarak World of Warships Blitz oynayacak yeni oyuncular için ise oyundan biraz bahsetmek gerekirse, World of Warships Blitz‘de 2. Dünya Savaşı’nın gözde gemileriyle takım halinde amansız bir mücadeleye girişiyorsunuz. Herkesin ilk olarak soracağı soru ise World of Warships Blitz ücretsiz midir? World of Warships Blitz‘i hiçbir ücret ödemeden ücretsiz bir şekilde indirip ister telefonunuzdan ister tabletinizden oynayabilirsiniz. Tabii ki oyun içerisinde Premium gemiler olabilir. Bunlara ek olarak ücret ödemeniz gerekiyor.
World of Warships Blitz şuan yeni indirilmeye sunulduğu için elbet oyunda hatalar veyahut farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunları Wargaming’in en kısa zamanda çözeceğini düşünüyorum. Siz sadece Google Play Store’da sorunları yorum olarak yazın.
World of Warships Blitz hakkında rehberler en kısa zamanda blogumuza eklenecektir. Önce World of Tanks, şimdi World of Warships. En yakın zamanda World of Warplanes’in de Blitz versiyonunun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum 🙂 Oyunu indirirken yada kurulumunda karşılaştığınız sorunları yoruma yazabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.
World of Warships Blitz oyun içerisinden görseller;

World of Warships Blitz
World of Warships Blitz
World of Warships Blitz
World of Warships Blitz
World of Warships Blitz

World of Warships Blitz‘i alttaki bağlantıdan Google Play Store için indirebilirsiniz.

Google Play Store: BURAYA TIKLAYIN

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.