wild terra 2

Wild Terra 2 İncelemesi – Oynanır Mı?

Survival MMORPG oyunlar arasına yeni katılan ve yüzlerce farklı Crafting, PvE, PvP seçenekleri bulunan Wild Terra 2 incelemesi ve bilmeniz gereken tüm detaylar burada!

Wild Terra 2, Juvty World tarafından geliştirilen ve Steam üzerinden yayınlanan Survival MMORPG oyunudur. Birkaç gün önce erken erişim olarak çıkışını yapan oyun, şu an aktif olarak binlerce oyuncuyu kendine bağlamayı başardı ve Survival MMO oyunlar arasında büyük ses getirebilecek bir potansiyele sahip. Bu yazıda Wild Terra 2 incelemesi ve oyun hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Albion Online’a benzer birçok yönü olan oyun, Albion’dan çok daha fazla özellik barındırıyor ve uzun vadede daha değerli bir oyun olabilir. Tamamen geliştirici ekibe ve gelecekteki planlarına bağlı. Buna dayanarak, Albion Online benzeri oyunlar arayanlara da kesinlikle öneririm.

Wild Terra 2 Hakkında

Wild Terra 2, 28 Ocak 2021 tarihinde Steam’de erken erişim olarak çıkışını yaptı ve şu an aktif olarak 1.500’ün üzerinde çevrimiçi oyuncuya sahip. Yeni çıkmış ve sadece reklamlarla şişirilmiş bir oyun olmamasına rağmen çok fazla oyuncusu var, her yer dopdolu. İlerleyen sürede bu oyunun çok daha fazla insana ulaşacağını düşünüyorum.

Wild Terra 2 kaç TL diye merak ediyor ve cevabını arıyorsanız, oyunu Steam’de 94,55 TL’ye satın alabilirsiniz. İlerleyen süreçte ücretsiz olur mu bilmiyorum ancak ben şahsen olacağını sanmıyorum. Fiyatı size pahalı geldiyse, belki indirim kovalamak isteyebilirsiniz. Steam istek listesi bölümüne oyunu ekleyerek bekleyebilirsiniz. 🙂

Şu an erken erişimde olmasına rağmen oyunda çok fazla içerik var. Tonlarca Craft edebileceğiniz eşya, yapılar, silahlar kısacası aklınıza gelebilecek tüm Crafting malzemeleri Wild Terra 2 oyununda mevcut. Bu konuda neredeyse bir sınırsızlık sunuyor.

MMORPG yokluğunun çekildiği şu günlerde, böylesine kaliteli ve uzun soluklu bir Survival MMORPG oynamak gerçekten çok keyifli.

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak ya da satın almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz: BURAYA TIKLAYIN

wild terra 2 incelemesi

Wild Terra 2 İncelemesi

Wild Terra 2 Nasıl Bir Oyun?

Wild Terra 2 oyununda, yerleşik bir hayat sürmek için çabalıyor ve küçükten başlayıp büyüğe gitmeye çalışıyorsunuz. Tabii ki bunu açık dünyada yapıyorsunuz. Oyunun ayrı olarak PvE ve PvP haritaları mevcut. Bu yüzden gelişmeli, yapılarınızı geliştirmeli ve kendinizi korumaya alarak başkalarına meydan okumalısınız.

Oyun içinde demirci, balıkçı, doktor, simyacı, denizci, inşaatçı, tabakçı, dokumacı, tüccar, çiftçi, marangoz, haritacı, avcı gibi tüm mesleklere sahip olabilir ve kendinizi istediğiniz alanda geliştirebilirsiniz.

Oyun sadece Crafting yapmak, etraftan bir şeyler toplamak ya da hayvan yakalayarak derilerini süzmek üzerine kurulu değil. Wild Terra 2 New Lands‘in hikayesi Orta çağ’da geçiyor ve kale kuşatması, devasa BOSS’lar ve zindandaki maceralara atılabilirsiniz.

Ek olarak, oyunda bir sezon sistemi olacak ancak erken erişim dolayısıyla şu an aktif değil. Haziran 2021 tarihine kadar sezon sistemini de hayata geçirmeyi planladıklarını bildirdiler.

Wild Terra 2 Oynanır Mı?

Oyun tam olarak bir Survival MMO oyunu. Her şey çok gerçekçi ve çok fazla oyuncu var. Eğer zoru seven bir oyuncuysanız ya da bir takıma sahipseniz kesinlikle oynanır.

Etrafta yakalayacak hayvan hatta evinizi inşa edecek boş yer bile bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu kesinlikle bir dezavantaj değil. Sadece fazla uğraşmanız, çok emek vermeniz gerekiyor. Bu da oyunun gerçekçiliğini arttırıyor.

Oyunun geliştirici ekibi ve topluluğu çok kaliteli. Oyun için harika planlara sahipler ve umarım gerçekleştirirler. Özellikle Albion benzeri oyunlar sevenlere şiddetle denemelerini öneririm.

Şu an benim için tek dezavantajı, renklerinin çok fazla gözü rahatsız etmesi ve Unity ile geliştirildiği için çok fazla grafik seçeneğine sahip olmaması. Sistem gereksinimleri yüksek değil fakat bu konuda biraz sorun yaşayabilirsiniz. Yakında bu konu hakkında çok daha fazla konuşacağız.

İşte Wild Terra 2 sistem gereksinimleri:

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel® Core™ i5 or AMD Phenom II X4 with at least 2,5 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 460/Radeon HD 5850/Intel HD 4600 with at least 1024 MB video RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel® Core™ i7 or AMD Phenom II X6 with at least 3,5 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 660/Radeon HD 6970
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.