whatsapp plus apk

WhatsApp Plus APK İndir

WhatsApp Plus APK, gizli bir şekilde Whatsapp kullanmak isteyen, arayüzünü değiştirmek ve özelleştirmek isteyenler için ayrıcalıklı bir uygulamadır. Bu uygulamayla beraber aşağıdaki faydaların tümüne sahip olacaksınız. Ardından sizinle indirme linkini paylaşacak ve kurulumunu da anlatacağım.

  • Daha fazla temaya sahip olacak ve arayüzü özelleştirebileceksiniz.
  • Log kaydı sayesinde 24 saat boyunca yapılan her şeyi kaydedebileceksiniz.
  • Mavi tik, mavi mikrofon gibi sizi görünür kılan her şeyi gizleyebileceksiniz.
  • Çevrimdışı özelliği sayesinde siz çevrimiçi olsanız bile insanlar sizi çevrimdışı olarak görebilecek.
  • Profilinize bakanları görebileceksiniz.
  • Arttırılmış medya özelliği sayesinde ufak boyutlu görsel ve videolara izin veren standart Whatsapp, şimdi 1 GB’a kadar destekliyor olacak.
  • Türkçe dilinin yanında Azerice, İngilizce gibi dillerini de kullanabileceksiniz.
  • Whatsapp sohbetlerinize şifre koyabileceksiniz.
  • Çevrimiçi özelliği sayesinde, siz Whatsapp’te durmasanız bile uzun bir süre kendinizi çevrimiçi olarak gösterebilirsiniz.

Tüm bu faydalar oldukça cazip değil mi? O zaman şimdi Whatsapp Plus‘ı APK olarak indirin ve sayısız faydalarına sahip olun.

Zaten Whatsapp uygulamasının popülaritesi tartışılamaz. Dünyanın en çok kullanılan sohbet uygulaması. Özellikle gizli kalmak, gizlenmek isteyenlerin en çok tercih ettiği sohbet uygulamalarından birisi olan Whatsapp Plus, Google Play Store’da yayınlanmadığı için sadece APK olarak indirilebiliyor. Yukarıdaki yönergeleri takip ederek siz de bu uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

Whatsapp Plus Nasıl İndirilir?

Yukarıda da söylediğim gibi, Google Play Store gibi mağazalarda bulunmadığı için sadece APK olarak indirebilirsiniz. Whatsapp Plus APK (indirmek için tıklayın),indirdikten sonra APK kurulumu yapmanız gerekiyor. Daha önce 3. taraf mağaza veya sitelerden bir şey indirmediyseniz, önce telefonunuz uyarı verecektir. Bilinmeyen uygulamalara izin vermediğinizi söyleyecek ve indirmeyi engelleyecektir. Bilinmeyen uygulamalara yani APK dosyaların indirilmesine onay verdikten sonra indirdiğiniz dosyayı telefonunuza yükleyin ve sayısız özelliklerden faydalanmaya başlayın.

Telefonunuz size güvenli olmadığını belirtecektir ancak merak etmeyin, uygulama tamamen güvenli. Güvenli APK uygulamalar ve çok daha fazlasını indirshop.com sitesinden indirebilirsiniz.

Whatsapp Plus’ı indirdikten sonra ayarlar bölümünde mutlaka gezinin, çok fazla özellik mevcut. Hepsini deneyin. Ayrıca, takıldığınız veya merak ettiğiniz her şeyi de hemen aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Daha fazla Android APK İndirmek için: https://www.indirshop.com/

Paylaş

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.