baby-face-beauty

Vücut Tipinize En Uygun Cilt Bakımını Bulun

Cilt, vücudunuzun sahip olduğu en büyük organdır ancak çoğu insan onun bakımını ihmal eder. Sağlıklı cilt, en iyi görünümünüzün büyük bir parçası olmakla kalmaz, aynı zamanda daha sağlıklı görünmenizi ve hissetmenizi sağlar. Cilt her zaman güneşe ve çevre kirleticilerine maruz kalır. Hasar bir kez yapıldığında, onu tersine çevirmek zor olabilir. Bu nedenle iyi bir cilt bakımı rutini önemlidir. Mersin Cilt bakımı ile vücut tipinize en uygun bakımı bulabilirsiniz.

Cilt bakımının Önemi

Kaç yaşında olursanız olun, her cilt bakımı rutinine girmeniz gereken iki temel adım vardır; temizlemek ve nemlendirmek. Cildinize nazik davranırken, yağı, kiri, makyajı vb. çıkarmaya da yardımcı olan bir temizleyici bulmak isteyeceksiniz. İyi bir nemlendirici, cildiniz ve ona zarar verebilecek çevresel şeyler arasında bir bariyer görevi görür.

İyi bir cilt bakımı rutini bulmanın birçok faydası vardır. Cilt bakımı Mersin faydaları:

  • Yaşlanma belirtilerini yavaşlatabilir
  • Güveni artırır – iyi göründüğünüzde iyi hissedersiniz
  • Cildi sağlıklı tutar, bu da sizi daha sağlıklı tutar.
  • Buna sadık kalırsanız sonuçlar oldukça etkili olabilir.
  • Düzenli bir cilt bakımı maliyetten tasarruf etmenizi sağlar.
  • Sizi diğer sağlıklı rutinleri ve genel olarak sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeye teşvik edebilir.

HydraFacial cilt bakımı

HydraFacial, özel cilt ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış son derece etkili serumları ile cildi beslerken temizlemek ve nemlendirmek için kullanır. Bu benzersiz süreç, ince çizgiler ve kırışıklıklar, cilt sıkılığı, doku ve gözenek tıkanıklığı gibi çeşitli cilt sorunlarının görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu gençleştirici bakım, naziktir, ağrı veya acıya yol açmaz ve hemen etkilidir. Cilt bakımı Mersin yaptırmak isteyenler için harika bir seçenektir.

Jet peel cilt bakımı

Jet Peel cilt bakımı, cildi özelleştirilmiş bir serum karışımı ile besleyen invazif olmayan bir tedavidir. Jet Peel cilde gerçek bir temas olmadan nüfuz ederek deri altı tabakanın üzerine püskürtülen besinleri emmesine izin verir. Farklı serumlar çeşitli endişelere hitap eder ancak Jet Peel genellikle pul pul dökmek ve nemlendirmek için kullanılır. Akne ve güneş hasarını hedef alabilir ve gözeneklerdeki kir ve ürün birikimini çıkarabilir. Yüz sorunlarını çözmek için önemli bir bakımdır. Cilt bakımı Mersin düşünenler için harikadır.

Oxygeneo cilt bakımı

Oxygeneo cilt bakımı, hyaluronik asit gibi besinleri yüzü besleyen ve bölgeye kan akışını artırmak ve besinleri emmek için cildi oksijenlendiren 3’ü 1 arada bir tedavidir. GenO + adı verilen bir makine kullanarak ölü deriyi, hidratları ve oksijenleri temizleyen, invaziv olmayan bir düzeltici tedavidir. Cildi gençleştirir ve derinlemesine nüfuz ederek cilt sorunlarını tedavi etmeyi sağlar. Yüzdeki sorunları tedavi etmesinin yanı sıra yorgun görünümün üstesinden gelerek sağlıklı ve dinç bir görünüm verir.

Baby face lazerli cilt bakımı

Lazer tedavisi yüzün üst katmanlarında kullanılır. Lazer, alttaki katmanları ısıtırken cildin üst katmanını kaldıracaktır. Böylece çok daha pürüzsüz, sağlıklı ve dinamik bir yüz görünümü ortaya çıkar. Lazerle cilt yenilemenin faydalarından biri, çevreleyen cilde çok az zarar vermesi ve hassas bölgelerde kullanım için ideal hale getirmesidir. Baby Face lazer ile yüzdeki sorunların üstesinden gelmek mümkündür.

Sizin için iyi bir cilt bakımı rutininin nasıl göründüğü hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Dr. Karakucak Estetik ile görüşebilirsiniz. Klinikte her hasta için özelleştirilmiş bir program oluşturularak tüm cilt tiplerine uygun cilt bakımları gerçekleştirilir.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.