Valve’dan Yeni Kart Oyunu: Artifact

Oyun severler Valve‘dan her ne kadar Half Life 3, Team Fortress 3 gibi oyunlar beklese de Valve bu oyunlara pek yanaşmak istemiyor gibi.

Valve‘un yeni duyurusuna göre beklenen oyunlarla uzaktan yakından alakası olmayan bir oyun yapım aşamasında. Valve, yeni bir kart oyunu üzerinde çalışıyor. PC platformunda ilk olarak Blizzard ile başlayan kart oyunları, çok popüler olunca diğer oyun şirketleri de kart oyunu çıkartmışlardı.

Artifact
Artifact Hakkında

Yani Valve aslında bir kart oyunu yapmak için fazla gecikmiş sayılabilir. Valve yaklaşık 30 saniye süren bir video paylaşarak Artifact‘ı duyurdu ama ne yazık ki videoda oyundan bahsetmiyor.
Yani Artifact hakkında şuan hiçbir bilgimiz yok. Videonun sonunda sadece “THE DOTA CARD GAME” yazıyor. Yani tek bilinen şey yeni kart oyununun Dota evreni üzerine kurulacak olması. Dota karakteriyle kart oyunu oynamak ilginç ve eğlenceli olabilir.

Ek olarak bilgi verilen duyuruda, Artifact‘ın 2018 yılında çıkış yapması bekleniliyor. Tahminimce diğer popüler kart oyunlarında olduğu gibi Artifact‘ta ücretsiz bir oyun olacaktır. Bizim için ücretli olması azda olsa kanser kitleden uzaklaştırabilirdi ama olsun. Artifact hakkında yeni duyurular yayınlandıkça blogumuzdan paylaşacağız. Takipte kalın!

*Güncelleme*
Artifact; 28 Kasım 2018 tarihinde, beklenmedik bir şekilde inanılmaz yüksek bir fiyata satışa sunuldu. Oyuna sahip olabilmek için 109 TL ödemeniz gerekiyor. Hemen aşağıdaki Steam sayfasından Artifact hakkında diğer detaylara ulaşabilirsiniz.
Artifact Steam: BURAYA TIKLAYIN

Artifact videosunu buradan izleyebilirsiniz;

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.