valorant vp satın al

Valorant VP Satın Al Ucuz

Valorant Nedir?

Riot Games yıllardır birbirinden güzel ve popüler oyunlarla pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmış durumdadır. Valorant da Riot Games tarafından yapılan bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Valorant çoklu oyuncu seçeneği sunan bir oyun olarak üretilmiştir. Bu oyunda beşer kişiden oluşan iki takım karşı karşıya gelir. Bu maçlarda bir taraf savunma yaparken diğer taraf ise saldırı rolünde yer alır.

Bu oyunlar iki devrede ve toplamda 25 tur üzerinden oynanır. Valorant oyununda 13 tur kazanan taraf zafere ulaşır ve maçlar 30 saniyeden oluşan satın alma işlemiyle başlar. Bu oyuna başlarken zırh, silah ve yetenek satın alınır ve bundan sonra saldıran taraf spike olarak nitelendirilen cihazları hedef noktalara yerleştirir. Bu esnada da savunan taraf bunun yapılmasını engellemeye çalışır.

Oyundaki Karakterler ve Özellikler Neler?

Oyunda birbirinden farklı özelliklere sahip karakterler yer almaktadır. Breach adı verilen karakter duvardan geçip kör eden atış yapabilir, düşmanı sersemletecek bir sarsıntı yaratabilir ve böylece düşmanı savurma yeteneğine sahiptir. Brimstone ise kontrol uzmanı rolünde yer alır. Bu karakter zarar veren yangın bombası atabilme, duman bulutu atarak görüşü engelleme, uydu saldırısı ile hasar verme gibi yeteneklere sahiptir. Cypher gözcü görevini üstlenir ve siber kafes atarak görüşü engeller ve yavaşlatır. Ölü düşmanı kullanarak diğer tüm düşmanların yerini tespit edebilir. Jett karakterinin de en önemli özelliği tek vuruşta düşmanı öldürebilecek kuvvette bıçaklar fırlatmasıdır. Bunun dışında yine etkili yeteneklere sahip birden fazla karakter yer almaktadır.

Valorant VP Ne İşe Yarar ve Nasıl Satın Alınır?

Valorant points yani VP oyun içi harcamalar için kullanılan bir birim olarak bilinir. Sizler de hızlı ve güvenilir Valorant VP almak istiyorsanız sadeceon.com üzerinden oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde VP alma şansını elde edebilirsiniz. Eğer sizler de valorant vp satın al ucuz hizmetinden faydalanmak istiyorsanız internet sitemizi gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve buradan profesyonel bir hizmet alma şansını elde edebilirsiniz.

Satın aldığınız Vp sayesinde oyun oynarken kendi zevkinize uygun karakteriniz için kostümler alma şansını elde edebilirsiniz ve böylece çok daha zevkli bir şekilde oyununuzu oynama şansına sahip olursunuz. Aynı zamanda oyunda daha iyi bir performans gösterebilmek için Valorant mağazasına girerek buradan ajan, silah kostümü ya da dilediğiniz başka şeyler de satın alma şansını elde edebilirsiniz.

Sizler de sadeceon.com internet sitemizi tercih ederek çok daha uygun fiyatlar karşılığında Vp alabilirsiniz. Üstelik sizi kandırmamaları için mutlaka güvenilir bir site tercih etmenizde fayda olacaktır

Sadeceon.com siz müşterilerimizin güvenliğini sağlamak ve mağdur olmalarını engellemek adına siz aldığınız hizmeti onaylamadan paranızı satıcıya teslim etmez. Böylece sizler de dilediğiniz kadar Vp satın almanın en güvenilir yolunu tercih edebilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.