valorant-vp-en-uygun

Valorant VP En Uygun Nasıl Alınır?

7 Nisan 2020’de beta sürümünün çıkmasının ardından 2 Haziran 2020’de resmi olarak yayınlanmasından kısa süre geçmesine rağmen son yılların en çok oynanan oyunlar arasındaki yerini alan Valorant gün geçtikçe popülaritesini artırarak oyuncuların beğenisini almaktan geri kalmıyor.

Çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı video oyunu olan Valorant, oyunculara alışılmışın dışında farklı grafik tasarımı ve değişik silah skinleri ile oyunculara çok farklı oyun deneyimi sunuyor. Bu şekilde Valorant birçok oyuncunun beğenisini ve taktirini kazanıyor.

Valorant’ta birbirinde farklı silah türleri bulunuyor ve bu silah türlerinin kendi içerisinde farklı farklı skinleri bulunuyor. Bu skinleri satın almak için oyunda kullanılan ve adına Valorant Point denen oyun puanı kullanılıyor. Bu oyun puanları ile mağazada satışa sunulan skinleri dilediğimiz şekilde satın alabilirsiniz. Skinler mağazaya düştüğünde her bir skinin miktarı diğerinden farklıdır. Bu farklılıkla birlikte Valorant vp fiyatlarıda farklıklık gösteriyor. Bu miktarları göze alarak Valorant VP diğer adı ile Valorant Point paketleri satın alınmalıdır.

Valorant VP ihtiyacınızı karşılamak için Epinalışveriş.com sitesinden en ucuz ve güvenilir şekilde Valorant VP satın al.

Epin Alışveriş’ten satın aldığınız Valorant VP kodlarını oyuna giriş yaptıktan sonra ”Riot Pin ve Kodlara” tıklayarak kodu buraya ekleyip kodunuzu anında hesabınıza aktif edebilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.