Trading View Nedir?

Özellikle yatırım ile ilgilenenlerin sık sık kullandığı popüler grafik ve analiz sitesi olan Trading View nedir? Ne işe yarıyor? İçeride yatırım tavsiyeleri yer alıyor mu? Merak ettiğiniz her sorunun cevabı burada.

Trading View, dünyanın en iyi grafik ve çizelgelerini kullanan, gözde bir analiz sitesidir. İsterseniz hisse senedi alın, ister yatırım fonu, isterseniz de kripto para alın satın. Trading View platformu içinde tüm birimlerin detaylı analizlerine göz atabilir ve grafiklerini okuyabilirsiniz.

Trading View platformunun en çok tercih edilenlerden birinin olmasının birçok sebebi var. Size birini örnek göstereyim.

Diğer analiz sitelerinde yer almayan bir özellik olan, yorum ve topluluk özelliği mevcut. Burada üyeler, kendi fikir ve önerilerini paylaşabiliyor. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Siz de, burada yeni bilgiler öğrenebilir ve detaylı analizleri takip edebilirsiniz.

Trading View Kripto Para

Eğer kripto para alım satım işlemi yapmak istiyorsanız, yolunuz mutlaka buradan geçer. Hatta yatırım ile ilgilenen herkesin en az buraya 5 defa uğradığını çok net bir şekilde söyleyebiliriz.. Google’da çoğu anahtar kelimede ilk sıralarda görebileceğiniz sitede, isterseniz temel seviyede olun isterseniz bu işi profesyonel olarak yapın, her türlü analizi yapabilirsiniz.

Sadece temel olan Bitcoin, Etherem vb. değil, Altcoinler hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Örneğin Altcoin haberleri sayfasını inceleyerek son dakika haberleri okuyup gerekli aksiyonu alabilirsiniz.

Toplam 18 milyondan fazla üyesi ve yayınlanmış 7 milyondan fazla fikir olan bu web sitesinde, Bitcoin gibi temel coinlerin de haberlerini, yeniliklerini ve ekosistemlerinin nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz. Bitcoin analizi ve haberleri arayanlar için de birebir.

Trading View Özellikleri

Yukarıda kayıt olabilme ve topluluk özelliğinden bahsetmiştim. Peki bu siteye neden üye olmalı ve milyonlarca kullanıcının aktif olarak kullandığı bu topluluğun bir parçası olmalısınız?

Burada, analizlerine güvendiğiniz üyeleri takip edebilir ve paylaşımlarını kaçırmama şansına sahip olabilirsiniz. Böylece erkenden haberiniz olur ve karar verebilirsiniz.

İncelediğiniz analizleri kaydedebilir ve daha sonra tekrardan kolayca dönüp bakabilirsiniz.

Sohbetlere katılabilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kısacası bir sosyal medya platformu gibi görebilirsiniz bu web sitesini.

Siz de kripto para dünyasında bir yer edinmek ve tüm güncel gelişmelerden haberdar olmak isterseniz Muhabbet bitcoin haber sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.