town fall zombie

Town Fall Zombie Hakkında

Town Fall Zombie, Türkler tarafından geliştirilen yeni açık dünya zombi simülasyon oyunudur. Oyun hakkında bilmeniz gerekenler burada. :)

Town Fall Zombie, ÜmitReclast tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir açık dünya zombi simülasyonu oyunudur. Oyunda dilediğiniz gibi gezebilir, araç sürebilir veya insanları zombiye dönüştürebilirsiniz. Saf eğlenceyi deneyimleyeceğiniz bu oyunda, etrafı birbirine katacak çok fazla şey bulunuyor.

5 Kasım 2020’de Steam’de Erken Erişim olarak yayınlanması planlanan oyun hakkında hadi biraz daha detaya inelim. Zombi oyunu sevenlerin mutlaka ilgisini çekecektir.

Town Fall Zombie Nasıl Bir Oyun?

Oyuna bir zombi olarak başlıyorsunuz ve tek amacınız etrafı dağıtmak, yerle bir etmek. Tamamen eğlence amaçlı geliştirilen bu oyunda yapabileceğiniz şeyler çok fazla ancak birkaç eğlenceli şeyi şu şekilde sıralayabilirim:

  • İnsanlarla dövüşebilirsiniz.
  • Araç sürebilirsiniz.
  • İnsanları zombiye dönüştürebilirsiniz.
  • Zombileri kontrol edebilirsiniz.

Oyunun şu an Erken Erişim sürecinde olduğunu ve oyuncuların istek, talep ve şikayetlerine göre şekilleneceğini de söylemem gerekiyor. Henüz Erken Erişim olmasına rağmen yapabileceğiniz çok fazla şey mevcut. Siz de bu tarz zombi oyunlarını seviyorsanız mutlaka deneyin derim.

Town Fall Zombie Oynanır Mı?

Bu soruya tek bir cevap vereceğim: evet, oynanır! Etrafta başıboş gezdiğiniz oyunlar var ve oldukça popüler olduğunu siz de biliyorsunuz. Neden Türk yapımı olan bu oyunu da desteklemek istemeyesiniz ki? Üstelik başıboş gezdiğiniz oyunlara göre çok daha fazla özellik ve seçenek barındırıyor.

Oyunun ilerleyen süreçlerinde talep olursa Co-op seçeneğinin de geleceğini belirten geliştirici, oyuna sık sık destek vereceğini ve yenilikler getireceğini belirtiyor.

Oyun sizin de ilginizi çektiyse hemen Steam sayfasına giderek oyunu satın alabilir ve gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. İşte bu bağlantıya tıklayarak gidebilirsiniz: https://store.steampowered.com/app/1447730/Town_Fall_Zombie/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.