Terminatör 6 Geliyor

Dünya sinemasının en sevilen bilim-kurgu serilerinden biri olan Terminatör serisi yeni bir devam serisiyle geri geliyor. Terminatör 6‘nın ilk haberini ise Terminatör ile özdeşleşen Arnold Schwarzenegger verdi.

Terminator 6 Geliyor
Terminator 6 Geliyor

Serinin son filmi Terminator 5: Genisys çok başarılı bir kadrosu olmasına rağmen istediği başarıyı elde edememişti. Bu sebeple yönetmen Tim Miller ve James Cameron serinin yeni filmi olan Terminatör 6‘nın Terminator 2: Judgment Day’in devamı niteliğinde olacağını bildirmişlerdi. Yani Terminatör 6‘da diğer serilerde yaşananlar yok sayılacak.

Bir film sitesine röportaj veren Arnold Schwarzenegger, “Terminatör 6‘nın çekimlerini Haziran’dan Eylül ayına kadar bitirmeyi düşünüyoruz. T800 modeli olarak geri dönmeyi heyecanla bekliyorum.” diyerek sevenlerine bildirdi. Henüz tam olarak ismi açıklanmayan Terminator serisinin 6. filmi olan Terminatör 6 tahminimce 2018’in sonlarında veya 2019’un başlarında vizyona girecektir.

Tabii ki net olarak Terminatör 6 vizyon tarihi hakkında bir bilgimiz yok. Henüz Terminatör 6‘nın oyuncu kadrosu da belli değil ancak serinin en önemli isimlerinden biri olan Sarah Connor’ı Linda Hamilton’ın oynayacağı düşünülüyor.

Yani oyuncu kadrosunda belli olanlar; Arnold Schwarzenegger(T-800) ve Linda Hamilton(Sarah Connor).

Terminatör 6 hakkında şahsi bir yorum yapmam gerekirse, ben Terminator 5: Genisys’i beğenmiştim açıkçası. İstedikleri başarıyı elde edemediklerine bayağı üzülmüştüm o zamanlar. Sanırım Terminator serisinin en düşük gişesini yapmışlardı. Bu serinin ardından ortaya çok iyi bir şeyin çıkacağına inanıyorum.
Aynı zamanda Terminator 2: Judgment Day’in devamı olacağı için daha farklı bir hava katabilir.
Diyeceğim o dur ki, biz Terminator hayranlarını daha çok güzel şeyler bekliyor 🙂

Bu arada sadece Terminatör 6 ile sınırla kalmayacak olup yeni bir üçlemenin ilk halkası olabileceği de söyleniyor. Yani Terminatör 6‘da yaşanacak olaylar yeni bir halkaya da sebep olabilir. Bu tabii ki yalnızca bir söylenti. Resmi ağızlardan duyurular gelmedikçe itibar etmemekte fayda var.

Terminatör 6 hakkında yeni duyurular geldikçe buradan paylaşacağız. Bizi takipte kalın! Siz Terminator serisinin yeni filmi Terminatör 6 hakkında ne düşünüyorsunuz?

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.