teksas katliamı

Teksas Katliamı Geri Dönüyor

Teksas Katliamı yeni filmi geliyor! Peki Teksas Katliamı son filmi ne zaman çıkacak ve Leatherface hakkında bilinmesi gereken bazı detaylar!

Herkese selamlar. Size güzel bir haber vermeye geldim. Slasher korku filmlerinin incisi olarak sayabileceğimiz orijinal adıyla The Texas Chainsaw Massacre olan Teksas Katliamı geri dönüyor. Leatherface ve akıl almaz işkencelerini izlediğimiz korku filmi, uzun bir zamandır aramızda değildi ve nihâyet geri dönüyor. The Texas Chainsaw Massacre’ın yeni filminin ne zaman çıkacağı hakkında ve serinin diğer filmleri hakkında detayları öğrenmek isterseniz yazıyı okumaya devam edin! Lafı fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Teksas Katliamı Serisi

Teksas Katliamı serisi yani The Texas Chainsaw Massacre ilk olarak Tobe Hooper tarafından 1974 yılında yayınlanmıştır. 1974’den sonra tam 3 tane film yayınladı ve ardından Remake versiyonları çıktı. Leatherface isimli şizofren seri katilin katliamlarını izlediğimiz film, Remake versiyonlarıyla pek ilgi çekmeyi başaramasa da, şimdi yeniden yazılacak olan hikayeyle, korku filmi hayranlarını sevindirebilir.

The Texas Chainsaw Massacre yeni filmi serinin diğer filmlerinden ayıran büyük bir özelliği olacak. Yepyeni ve diğer filmlerle bir bağlantısı olmayan senaryoyla karşımıza çıkacak. Şimdilik yeni filmin senaryosunu kimin yazacağını biliyoruz: Chris Thomas Devlin. 

teksas katliamı

The Texas Chainsaw Massacre

Aynı zamanda, serinin yeni filmi onun için büyük bir deneyim olacak zira ilk defa büyük çaplı bir filmin senaryosunu hazırlıyor. Yani aslında senaryoyu pek de başarılı ve tanındık biri yazmıyor. Gerçi bilindik isimler senaryo yazdığında da, ortaya iyi bir şey çıkmıyor ne yazık ki.

Chris Thomas Devlin tarafından senaryosu ele alınacak olan korku filmi, bakalım konusuyla izleyicilere kendini beğendirebilecek mi? Teksas Katliamı konusu hakkında henüz bir bilgiye sahip olmasak da, yakın bir zamanda açıklanacağını düşünüyoruz.

Teksas Katliamı Ne Zaman Çıkacak?

Teksas Katliamı ne zaman çıkacak peki? Yeni bir filmin çıkacağını biliyoruz, senaristi de biliyoruz. Ama bundan daha fazlasına ne yazık ki sahip değiliz. Bunu açıklamaları için henüz çok erken. Bu yüzden biraz daha sabretmeliyiz. Teksas Katliamı vizyon tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için beni takip etmeye devam edin!

Bu haber eminim ki korku filmi seven herkesi heyecanlandırmıştır. Özellikle Slasher filmleri sevenleri. Siz serinin diğer filmlerini izlemiş miydiniz? Teksas Katliamı yeni filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni bir senaryoyla Leatherface’in hikayesi yazılacak ve serinin bütün filmlerini unutabileceğimiz söylenmiş. Bence oldukça heyecan verici ve merak uyandırıcı.

The Texas Chainsaw Massacre serisinin yeni filmi hakkında yorum yapmayı lütfen unutmayın. The Texas Chainsaw Massacre ve Leatherface hakkında daha fazla bilgi için beni takip etmeye devam edin! Bir sonraki yazıda görüşmek üzere. Hemen aşağıdaki videodan, seri katil Leatherface’in filmlerinden alınan, en iyi 10 ölüm sahnesini izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.