tanitim-yazisi-nasil-alinir

Tanıtım Yazısı Nasıl Alınır?

Tanıtım yazısı satın almak için sizlere paket programlar sunan aracı kişi veya firmalarla görüşmeniz gerekir. Birçok sitenin tanıtım yazısı pazarlamasını sağlayan kişi veya firmalar aracılığıyla sitenize kaliteli geri bağlantılar sağlayabilirsiniz.

Hızlıbul, sizlere geniş bir site yelpazesi sunan tanıtım yazısı satış platformudur. Hızlıbul üzerinden tanıtım yazısı paketlerini inceleyerek bütçenize ve hedeflerinize en uygun tanıtım yazılarını satın alabilirsiniz. Platform üzerinde birçok aracı kişi ve firma kampanyalı fiyatlarla sizlere profesyonel destek sunmaktadır.

Hangi Sitelerden Tanıtım Yazısı Alınmalıdır?

Tanıtım yazısı satın alabileceğiniz birçok farklı alanda ve kategoride site yer almaktadır. Tanıtım yazıları temelde şu türde sitelerden yapılmaktadır:

  • Sözlük tanıtım yazısı
  • Blog sitesi tanıtım yazısı
  • Haber sitesi tanıtım yazısı
  • Forum tanıtım yazısı

Bu platformlarda yayınlanan tanıtım yazıları üzerinden sitenize gelecek geri bağlantılar, arama motorlarında oldukça iyi sıralamalar almanıza yardımcı olacaktır. Hizlibul, birçok farklı platform üzerinden tanıtım yazısı alabileceğiniz paketleri sizlerle buluşturuyor. Tanıtım yazıları satın alarak sitenizin otoritesini arttırabilir ve arama motorlarında oldukça iyi sıralamalar alabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tanıtım yazısı satın alırken yazının yayınlanacağı sitenin PA ve DA değerlerine dikkat etmelisiniz. Google başta olmak üzere arama motorlarının en çok dikkat ettiği kriterlerden birisi geri gelen bağlantıların kalitesidir. Kaliteli sitelerden alınan tanıtım yazıları hem sitenizin otoritesini yükseltir hem de hedef kelimelerde yükselmenizi sağlar.

Yüksek değere sahip sözlükler, forumlar, news kayıtlı haber siteleri ve otoriter bloglar üzerinden alacağınız backlinkler ile rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Bu sebeple tanıtım yazısı satın alırken yazının yayınlanacağı sitenin değerlerine oldukça dikkat etmelisiniz.

Tanıtım Yazısı Sitemi Yükseltir Mi?

Evet, tanıtım yazısı yayınlayan siteler üzerinden gelen bağlantılar sitenizin sıralamasını yükseltebilir. Kaliteli sitelerden gelen geri bağlantılar, arama motorları için her zaman değerlidir. Nofollow ve Dofollow linkler aracılığıyla hedef kelimelerinizde yükselerek iyi bir sıralama elde edebilirsiniz.

Haber sitelerinden tanıtım yazısı satın alabileceğiniz gibi forum ve sözlük tanıtım yazısı satışı paketlerini de değerlendirebilirsiniz. Türkiye’deki önemli sözlük ve forumların DA ve PA değerleri oldukça yüksektir. Dolayısıyla burada yayınlanacak tanıtım yazılarınızdan sitenize gelecek bağlantılar, sitenizin otoritesini de yükseltecektir.

Hızlıbul üzerinden tanıtım yazısı paketlerini inceleyerek haber siteleri, forumlar ve sözlükler üzerinden backlinkler alabilirsiniz. Türkiye’nin en değerli sitelerinden tanıtım yazısı paketleri Hızlıbul üzerinden sizleri bekliyor!

Ucuz Tanıtım Yazısı Nasıl Alabilirim?

Ucuz tanıtım yazısı satın almak istiyorsanız dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hızlıbul’da hizmet sunan birçok satıcı kampanyalı fiyatlarla sizlere avantajlı paketler sunuyor. Yüzlerce farklı satıcıya ait binlerce tanıtım yazısı paketlerinden bütçenize en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Oldukça kaliteli sitelerin yer aldığı Hızlıbul’da, tanıtım yazısı arayışınıza yönelik birçok çözüm sunuluyor. Satıcıların sunduğu tanıtım yazısı paketleri oldukça ekonomik fiyatlarla ve Hızlıbul güvencesiyle platformda yer alıyor. SEO çalışmalarınızda oldukça önemli bir yere sahip olan kaliteli backlinklere en uygun fiyatlarla Hızlıbul üzerinden sahip olabilirsiniz.

Güçlü Sitelerden Tanıtım Yazısı Nasıl Alabilirim?

Otoriter sitelerden tanıtım yazısı satın almak istiyorsanız ulusal marka haline gelmiş birçok site Hızlıbul’da sizleri bekliyor! Alexa sıralaması yüksek sitelerden tanıtım yazısı satışı arayışındaysanız  Hızlıbul sizlere yüzlerce alternatifi en uygun fiyatlarla sunuyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.