taichi-panda-3-rehber

Taichi Panda 3 Rehberi

Mobil MMORPG oyunları arasında en iyilerden biri olan Taichi Panda 3 rehberi ve Taichi Panda 3 oyunu hakkında bilinmesi gerekenler!

Herkese selamlar. Mobil MMORPG oyunları arasında en kalitelilerden biri olan Taichi Panda 3 hakkında bir rehber yazısı hazırladık. Taichi Panda 3 oynamaya yeni başlamış olan herkesin mutlaka faydalanması gerektiğini düşündüğümüz bu rehber, size oyunun başlarında büyük kolaylıklar sağlayacak. Dilerseniz Taichi Panda 3 rehberi yazımıza başlayalım.

Taichi Panda 3 Rehber

Nasıl EXP Kasılır?

  1. Pilot görevleri oyunun ana görevleridir. Çok EXP verdiklerinden dolayı bu görevleri yapmaya özen gösterin. Ana görevleri tamamladıkça bir sonraki ana görevin kilidini açarsınız. Bu görevleri atlayamazsınız. Taichi Panda 3‘te en iyi EXP kasma yolu ana görevleri yapmaktır.
  2. Günlük Görev ve Faction görevlerini yaparak EXP kasabilirsiniz.
  3. Oyunun sağ üstünde yer alan “Fortitude” butonuna basın. Oradan Event King Trial ve Cyric Quest 20 görevlerini günlük olarak yapın.
  4. EXP kasmak için yukarıdakilerin hepsini yaptığınızda, yaratıklarda EXP kasabilirsiniz. Yaratıklarda günlük en fazla 400K EXP kazanabilirsiniz. 400K sınırına ulaştığınızda EXP gelmez. Yaratıklarda EXP kasmak için oyun içerisinde High Monsters EXP yazan kısma basın. Sizi yaratıklara ışınlayacak. Orada AFK modunu açarak yaratıkları kesebilirsiniz. Veya kendiniz de kesebilirsiniz.

Mor elmaslarla Efsun Kağıdı Sandığı alabilirsiniz. İtemlerinize efsun eklerseniz gücünüz ciddi oranda artacak. Efsun kağıtlarında da itemler gibi değerler var. Yeşil, mavi, mor ve turuncu. Turuncu aralarından en iyisidir.

Fortitude’nin Instance bölümü zindanlardır ve seviyenize uygun zindana girip item düşürebilirsiniz. Turuncu ve mor item düşme şansınız var ancak tek başınıza girmeniz önerilmez. 100 üstü zindanlar zor ve klanınızla beraber girebilirsiniz.

Fortitude Event

Bu bölümde günlük olarak yapacağınız şeyler şöyle: Daily Event, Enless Raid (Her hafta yenilenir. Kat çıkıyorsunuz. Mor elmas geliştirme ödülü alıyorsunuz.), Monster Siege (2 kişilik parti ile giriyorsunuz), Cyric Quest 20, Treasure Garden, Boss Trial (Boss kesip kat seviyesi yükseliyorsunuz ve geliştirme itemleri düşürebiliyorsunuz. Kat seviyesi her hafta yenilenir), Trial of Might (saatleri gelince açılır).

Taichi Panda 3 rehberi bu kadar. Taichi Panda 3 hakkında takıldığınız her noktada Taichi Panda 3 TURKPOWER ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir Ping

  1. Pingback: Mobil MMORPG Tavsiyeleri (2020) - MMORPG ve Korku Filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.