rush wars inceleme

Supercell’in Yeni Oyunu: Rush Wars Hakkında

Supercell'in yeni mobil oyunu Rush Wars geliyor ve Rush Wars hakkında tüm detaylar burada yer alıyor!

Herkese selamlar. Yeni bir mobil oyun haberiyle karşınızdayım. Başlıktan da anlayacağınız üzere, Supercell’in yeni oyunu an itibariyle resmen duyuruldu ve oyunun Teaser’ı yayınlandı. Supercell’in yeni oyununun ismi ise Rush Wars ve çok yakında Rush Wars geliyor! Hadi hep beraber Supercell’in Yeni Oyunu Rush Wars hakkında‘nın tüm detaylarına bakalım.

Rush Wars adını ve Supercell’in yeni bir oyun çıkaracağı haberini bundan iki gün önce Facebook’tan öğrenmiştim. Mobil cihazlar için oyun yapan geliştirici şirket, hangi oyunu yaptıysa oldukça popüler oldu ve en çok oynanan mobil oyunlardan oldu. Şimdi; Supercell, yeni bir mobil oyun ile mobil cihazları kasıp kavurmaya geliyor gibi.

Supercell; Rush Wars adındaki oyunu, sosyal medya hesaplarından duyurdu. Rush Wars hakkında şimdilik hiçbir detay vermediler. Sadece, “26 BETA” yazan bir Atari makinesi paylaştılar. Dün ise, resmi Youtube kanallarından “INTRODUCTING Rush Wars!” başlıklı 26 Ağustos saat 11.00 için Video Yayını koydular. Dünden beri, binlerce oyuncu ilk gösterimi kaçırmamak için video sayfasında bekliyor. Siz de bu yazının sonundan, bahsini ettiğim Rush Wars Teaser videosuna ulaşabilirsiniz.

Brawl Stars’ı bekleyenler hatırlayacaktır. Supercell, ilk olarak oyunu IOS cihazlar için çıkarmıştı ve Android kullanıcıları uzun bir süre beklemişti. Aylarca Brawl Stars’ın çıkmasını bekleyen kullanıcılar, büyük bir hayal kırıklığına uğramıştı.

rush wars hakkında

Rush Wars Hakkında

Rush Wars’da durumlar biraz daha değişti diyebiliriz. Rush Wars, hem IOS hem Android kullanıcıları için sunulacak. Fakat; ilk olarak sadece Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da yayınlanacak.

Bu durumda; Rush Wars’a Türkiye’den ve bu ülkelerin harici dışında bir yerden erişecek olan oyuncular, biraz daha bekleyecek gibi gözüküyor. Fakat, siz oyuna bir şekilde girmenin bir yolunu bulabilirsiniz bence. Mesela VPN ile girmek gibi. Zaten; Dünyanın her yerindeki çoğu oyuncu, ülke kısıtlaması bulunan oyunlara bu şekilde bağlanıyor. Her ne kadar bazen sorun çıkarsa da. Ben de; Rush Wars çıktığında, oyunu tecrübe edip size burada anlatacağım. Ama kim bilir Rush Wars ne zaman çıkacak. 🙂

Daha çok çocuklar ve genç yaştaki oyuncular için oyunlar üreten Supercell, bakalım Rush Wars’da durumu değiştirecek mi? En çok kazanan mobil oyunların sahibi ve geliştiricisi olan Supercell; Clash of Clans, Clash Royale, Hay Day, Boom Beach ve Brawl Stars’ın geliştirici ve yayımcılığını üstleniyor. Rush Wars ile beraber Supercell’in 6. oyunu da çıkacak.

Rush Wars Hakkında

An itibariyle Rush Wars Teaser videosu çıktı ve hemen arkasından bir oynanış videosu da yayınlandı. Rush Wars için tam bir Supercell klasiği diyebiliriz. Bence harika bir oyun bizi bekliyor. Rush Wars Teaser’dan anladığımız kadarıyla, oyunda çokça sınıf var. Rush Wars sınıfları şu şekilde: Pitcher, Coach, BIG, Gorilla, Boxer, Troopers ve Bearman. Rush Wars Teaser’da sınıflar açıklanıyor ama ben daha çok Rush Wars oynanış görmek istiyordum ve Teaser’ın hemen arkasından Rush Wars oynanış izlemek beni oldukça sevindirdi. Böylelikle, Rush Wars hakkında fikir sahibi olabiliyoruz. Mobil dövüş strateji oyunu Rush Wars çok yakında Google Play Store ve App Store’da!

Rush Wars’da, savunma üssünüzü hazırlamak için zaman kaybetmeyeceksiniz. Birliklerinizi savaşa hazırlamak için de zaman kaybetmeyeceksiniz. Düşmanın altın madenlerine baskın yapmak için beklemenize gerek olmayacak. Zengin olmak için direkt düşmanlarınla savaşabilirsin. Yine farklı bir oyun ve farklı bir konsept olmuş. Rush Wars oynanış videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Rush Wars hakkında size aktaracaklarım şimdilik bu kadar. Supercell’in yeni oyunu Rush Wars hakkında ne düşünüyorsunuz? Supercell’in her çıkardığı oyun, en çok oynanan ve en çok kazandıran oyunlardan oluyor. Sizce Rush Wars’da bu oyunlar arasına girebilir mi? Rush Wars hakkında ne düşündüğünüzü yorum olarak yazmayı unutmayın. Rush Wars hakkında merak ettiklerinizi de sormayı unutmayın. Hemen aşağıdan Rush Wars Teaser ve Rush Wars oynanış videosu izleyebilirsiniz.

Rush Wars ile ilgili herhangi bir bilgi, haber geldiğinde sizi buradan bilgilendireceğim. Zaten oyun çıktığında, ben de indirmeyi düşünüyorum. Bir sonraki Rush Wars yazısında görüşmek üzere. 🙂

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.