spellbreak steam

Spellbreak Steam’e Geliyor

Epic Games'te yayınlanan Spellbreak, Steam'de yayınlanmaya hazırlanıyor ve bunun şerefine birçok ödül de dağıtmayı planlıyor!

Proletariat, Inc. tarafından geliştirilen ve yayımlanan büyücülük temalı Battle Royale oyunu Spellbreak, yakın bir zamanda Steam’de de çıkış yapmayı planlıyor. Hali hazırda PC platformları için Epic Games’te yayınlanan oyun Spellbreak Steam‘e geliyor!

Steam çıkışıyla beraber bol bol ödül dağıtmayı ve çekiliş yapmayı planlayan şirket, Steam’de 50.000 kişi istek listesine eklerse, “Hinterland” adındaki kostümünü oyunculara ücretsiz dağıtacağını duyurdu. Siz de, “çıksın bir oynarım” diyorsanız şimdiden oyunu istek listenize ekleseniz iyi olur. 🙂

Spellbreak Steam Ne Zaman Çıkacak?

Spellbreak, Bölüm 1: The Spellstorm’un lansmanıyla beraber 15 Aralık 2020’de Steam’de yayınlanacak. Herhangi bir ertelenme ya da iptal olması durumunda yine buradan size duyuracağım ancak şu an için belirlenen tarih 15 Aralık.

Hemen siz de Spellbreak Steam sayfasını ziyaret edin ve oyunu istek listenize şimdiden ekleyin: https://store.steampowered.com/app/1399780/Spellbreak/

Spellbreak Steam Ödül ve Çekilişleri

Oyunun Steam’de çıkışını kutlamak için her hafta düzenli olarak çekiliş yapılacak. Çekilişte; orijinal Spellbreak Hoodie, Spellbreak posteri ve oyun içindeki en popüler kozmetik ürünler dağıtılacak.  Çekilişe katılmak için hemen yandaki bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://gleam.io/H0rcr/steam-launch-giveaway

Bu çekilişin yanı sıra, Steam istek listesine 50.000 kişi oyunu eklediği takdirde, tüm oyunculara da Hinterland kostümü hediye edilecek.

Spellbreak Steam hakkında çok daha fazla bilgiyi ve oyunun 15 Aralık’ta yayınlanması planlanan yeni güncellemesi The Spellstorm hakkında tüm detayları IGN sitesinden öğrenebilirsiniz: https://www.ign.com/articles/how-spellbreak-chapter-1s-innovative-quest-system-could-change-battle-royales-for-the-better

Spellbreak Hakkında

Spellbreak, Wizarding unsurlarını ve Battle Royale tarzındaki oyunları sevenler için biçilmiş kaftan. Özellikle MMO oyunlarda büyücü tipi karakterleri sevenlerin severek oynadığı oyunda, devasa büyüklükteki bir haritada sadece büyücü karakterlerle mücadele ediyorsunuz.

Etrafınızdaki eşyaları “lootlayarak” daha daha iyi ve daha güçlü yetenekler elde ediyorsunuz ancak bu oyunda bundan daha önemlisi var, o da yetenek.

Yetenekleri rakibe tutturmak oldukça zor ve çok uzun bir süre alıştırma yapmak ya da erkenden ölmek zorunda kalabilirsiniz. Karşınıza tecrübeli bir oyuncu gelirse, temel eşyalarıyla bile sizi kolaylıkla öldürebilir zira “Aim” almak pek de kolay değil.

Büyücülük temalı oyunları sevenler ve uçmalı kaçmalı oyun arayanlar için Spellbreak’i mutlaka oynayın hatta Steam istek listesine ekleyin ve çıkışını bekleyin. Oyun çıkana kadar Youtube rehber videolarından faydalanırsanız oyun açıldığında büyük bir artınız olabilir.

Spellbreak Steam hakkında tüm güncel duyuruları buradan okuyabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.