spellbreak-kapaniyor

Spellbreak Kapanıyor

Spellbreak, 2018 yılında büyük umutlarla ve beklentilerle açılan ve Battle Royale türüne yeni bir soluk getireceğine inanılan bir oyundu. Ne yazık ki, vedalaşmanın vakti geldi çünkü Spellbreak kapanıyor.

MMO unsurlarını ve Büyücülük dünyasını içinde barındıran ve oldukça hareketli Battle Royale karşılaşmalarının geçtiği Spellbreak, ne yazık ki geliştiricinin oyuncuları önemsememesi ve oyunun tek düze hâle gelmesi sebebiyle 2023’te kapanıyor.

Spellbreak geliştirici ekibinden gelen mesaj şöyle;

Spellbreak Kapanıyor

“Dört yılı aşkın bir zamandan sonra, Spellbreak’in geliştirilmesini bitirmeye karar verdik. 2023 yılı başında sunucular kapatılacaktır. 2018’ten beri Hollow Lands’te bize katılan milyonlarca oyuncuya teşekkür ederiz. Harika bir yolculuk oldu.

Vizyonumuz, oyunculara büyülerle savaşı ortaya çıkarma şansı verecek sıra dışı hareket ve sınıf özelleştirmesi ile yeni, çok oyunculu bir aksiyon büyü oyunu yaratmaktı. Birlikte yarattığımız büyülü dünyaları ve deneyimleri keşfettikleri için oyun topluluğundaki herkese minnettarız.

Spellbreak, ekibimizin tasarım ve oyun geliştirmede sınırları zorladığını gören iddialı bir projeydi ve gelecekte yeni projeler yaratırken yenilik yapmaya devam edecek olmamızdan dolayı heyecan duyuyoruz.

Dünyanın dört bir yanındaki tüm Spellbreak hayranlarına, oyunu ve topluluğu bu kadar özel kılan destek ve özveri için teşekkür ederiz.”

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.