spa-masaj-deneyimi

SPA ve Masaj Deneyimi Hediyesi ile Sevdiklerinizi Şaşırtın!

İçindekiler

Yaşadığımız yüzyılın kolaylıkları olduğu gibi zorlukları da oldukça fazla. Sıkışan trafikte geçen zaman, işyerinde tüm gün bilgisayar başında oturmaktan ortaya çıkan sırt ve boyun ağrıları, akşam eve geldiğimizde peşimizi bırakmayan mailler ya da sosyal medyada dolaşırken kendimizi kaybettiğimiz saatler derken iyice dinlenmeye vaktimiz kalmıyor. Bununla birlikte farklı sebeplerden gelişen stres, yaşamımızı kabusa çevirebiliyor. Bu sıkıntılardan olabildiğince az etkilenmek veya giderebilmek için de pek çok fırsat sunuluyor elbette. Ağrılar için masajlar, dinlenmek için SPA, eğlenip keyif yapmak için kaplıca ve hamamlar çeşit çeşit hizmetimize sunuluyor. Bu keyifli molalar arasında size en uygun olanı kolayca bulmak hatta sevdiklerinizle de paylaşabilmek, özel günlerde hediye edebilmek bodo ile hiç de zor değil! Bodo.com pek çok farklı alandan deneyimleri bir araya getirdiği gibi SPA alanında da sizlere her biri birbirinden özel ve keyifli pek çok deneyimi bir arada sunuyor. Dilerseniz hafta sonu için harika bir tatil şeklinde, dilerseniz sevdiğiniz insanla romantik bir akşamda, dilerseniz arkadaşlarınızla boş bir gününüzde, dilerseniz de yalnız keyfini çıkarabileceğiniz saatlerde birbirinden harika SPA ve Masaj deneyimleri bodo.com’un yenilikçi dünyasında.

SPA

Latinceden gelen bir kısaltma olan SPA’nın Türkçe açılımı, ‘’Sudan Gelen Sağlık’ ‘tır. Ne hoş bir söz öyle değil mi? Söylendiğinde bile insana huzur veriyor. İnsanın aklında olmak istediği hayali bir mekan yaratıyor. Bodo’nun amacı da işte tam olarak bu! Size kendinizi en rahat ve mutlu hissettiğiniz yeri ve deneyimleri sunabilmek. Çünkü hediye, mutluluk demektir ve bodo.com’un hediye anlayışı, gerçek mutluluğu sağlamaktır. Eşinizle dünya dertlerinden uzaklaşıp, birbirinize vakit ayırırken aynı zamanda kendinizi de şımartabileceğiniz harika bir yıldönümü hediyesi olabilecek: ‘’SPA’da Romantik bir Akşam’’. Burada sizinle eşinize, etkili ve dinlendirici masaj uygulaması yapılır. Ardından biriken yorgunluğu üzerinizden atmak için jakuzinin ve lezzetli ikramların tadını çıkarabilirsiniz. Sizi hem eski günlere götürecek, hem de sıra dışı bir gün yaşatacak deneyimlerden, ‘’Geleneksel Türk Hamamı’’: %100 nem oranının ruhunuzu ve bedeninizi gevşettiği bu rahatlama sonrasında jakuzi de keyif yapıp, buhar odasında cildinizi güzelleştirir ken havuzda eğlenebilirsiniz. Sıra dışı hediyelerle, hayatınızı renklendirin.

Masaj

Size harika hissettirecek, birbirinden etkili masajlar, bodo’da! ‘’Avrupa Yakasında Shiatsu Masajı’’: Bloke olmuş enerji noktaları tespit edilerek masaj ile enerji döngüsünün sorunsuzca döngüsü sağlanır. ‘’Asya Yakasında Peeling Vücut Bakımı’’: Deniz tuzu ile uygulanan peeling işlemi sayesinde daha pürüzsüz ve parlak bir cildin tadını çıkarın. ‘’Avrupa Yakasında Deep Tissue Asya Masajı’’: Uzman terapistler tarafından yapılan, derin bağ doku masajı ile bedensel ve ruhsal iyileşme sağlanır. ‘’İki Kişi için Asya Yakasında Ayak Masajı’’: Refleksoloji temelli el ve ayak masajı ile tüm vücutta iyileşme yaşayın. ‘’Klasik Masaj’’: Genel bir dinlenme isteyenlerin tercih edebileceği bu masaj sonrasında hamam ve sauna katılımcıyı bekliyor. Bodo, sizler için her şeyin en özelini seçiyor çünkü özel günler, özel hissettirmeyi gerektirir.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.