Mobilde Hırsız Polis Oyunu: Snipers vs. Thieves

Akıllı telefonların günümüzde çok büyük yeri olması sebebiyle mobil oyunlarda ister istemez hayatımızın bir parçası haline geliyor. Bazılarımız saatlerce oyundan başını kaldırmazken, bazılarımız ise sadece boş vakitlerini dolduracak bir şeyler arıyor. Mobil oyun sektörünün gelişmesi oyun türlerinin daha da açılmasına olanak sağlıyor. Önce basit aksiyon ve strateji oyunları oynuyorken, şimdi MMORPG oyunları, MOBA oyunları ve hatta FPS oyunları oynuyoruz.

Şimdi size anlatacağım oyunun mantığı en basitiyle hırsız ve polis oyunu. Snipers vs Thieves oyunu şuan için erken erişimde. Yani oyun hala geliştirilme aşamasında.
Oyuna başlamadan önce Sniper(Polis) yada Thieve(Hırsız) sınıflarından birini seçiyor ve maç bulmasını bekliyoruz. Maç bulduğunda 4 tane hırsız ve 1 tane polis ile aynı odada yer alıyoruz.
snipers vs thieves
Polis olan kişi camlardan hırsızları vurmaya çalışıyor ve hırsızlar da saklanarak arabaya binmeye çalışıyor. Polis tarafından vurulan kişi paraları düşürüyor ve o maçtan hiçbir şey kazanamıyor. Eğer polis herkesi öldürmeyi başarırsa büyük ikramiyeyi sadece polis kazanıyor.
snipers vs thieves
Snipers vs Thieves oyununda kazandığınız altınlarla yeni yetenekler, kostümler veya maskeler satın alabiliyor ve görünümünüzü kişiselleştirebiliyorsunuz. Bu arada bilmenizde fayda var. Oyun erken erişimde olduğu için tam sürüme kadar bir çok özellik değişecek ve yenileri eklenecektir. Erken erişimdeki Snipers vs Thieves oyununu alttaki linklerden indirerek eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. İyi oyunlar!
Android için BURAYA tıklayın.
IOS için BURAYA tıklayın.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.